TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

PornHub: Македонците најмногу ја гледаат категоријата...

Телефони.мк - 12.01.2018

PornHub и Xhamster порно страниците објавија статистика за категорија на најгледани порно клипови од 2017 година. Најдобра категорија за Македонците била Mature. Неверојатно е тоа што општата статистика бележи прогрес со зголемена посетеност во ...

Што гледаат Македонците на порно-сајтовите?

Репортер - 12.01.2018

Сајтот за порно-видеа „Порнхаб“ објави статистика за нивната посетеност во 2017 година. Оваа бројка покажува дека расте бројот на Македонци што го посетиле сајтот, дека е зголемен бројот на жени што гледале видеа на „Порнхаб“ и Македонците гледале ...

PornHub статистика: Што најмногу гледале Македонците во 2017 година?

Кумановски м. - 12.01.2018

loading... Популарните порно сајтови PornHub и Xhamster ги објавија годишните статистички ивештаи за 2017 година. Двата сајтови констатирале дека припадничките на понежниот пол во текот на изминатата година ги посетувале сајтовите далеку повеќе во ...

„Порнхаб“ ги објави статистиките за 2017 година: Зголемен бројот на жени кои гледаат филмови за возрасни

А1 On - 11.01.2018

Сајтот за видеа за возрасни „Порнхаб“ ја објави годишната статистика за посетеност во 2017 година која покажува раст на бројот на жени кои го користеле сајтот. Во 2017 година за 359 отсто пораснал бројот на жени кои гледале филмови за возрасни преку ...

Што најмногу гледаат Македонците на порно сајтовите? PornHub издаде годишен извешрај за 2017 – Ќе се изненадите од ...

Скопје24 - 11.01.2018

Познатите порно сајтови PornHub i xHamster објавија свои годишни статистики за 2017 година, па ајде да видиме што бараа најмногу Македонците: И двата сајтови констатираа дека припадничките на понежниот пол во изминатата година ги посетувале многу ...

Најпребаруваните славни фаци на порно сајтовите: Ким очекувано прва, но остатокот…

Таратур - 11.01.2018

Повеќе од еден милион луше на порно сајтовите пребарувале снимки од идната британска принцеза, но вистинско изненадување е дека на второто место. Меѓу останатите трендови во 2017, PornHub ги издвои и ѕвездите кои луѓето најмногу ги пребарувале на ...

Што најмногу гледаат Македонците на порно сајтовите?

USB - 11.01.2018

Познатите порно сајтови PornHub i xHamster објавија свои годишни статистики за 2017 година, па да видиме што најмногу бараа Македонците: И двата сајта констатираа дека припадничките на понежниот пол во изминатата година ги посетувале многу повеќе за ...