TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Деми Мур жали што имала секс во тројка со Качер

+инфо - 27.09.2020

Актерката Деми Мур (57) неодамна изјави дека сѐ уште има трауми од бракот со колегата Ештон Качер (42) со кого беше во брак од 2005 до 2013 година. После разводот тој заминал на планина за да се избори со емотивната драма, но Деми изјави дека нејзе ...

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен Печат - 27.09.2020

Актерката Деми Мур (57) со колегата и поранешен сопруг Ештон Кучер (42) беше во брак од 2005-та до 2013-та година. После разводот, како што тогаш се пишуваше, тој заминал на планина со цел да се избори со емотивната драма.

Ештон Качер ја терал Деми Мур да имаат секс во тројка

Репортер - 27.09.2020

Глумицата Деми Мур откри дека се согласила да има секс во тројка со нејзиниот поранешен партнер и колега Ештон Качер. Двојката беше во брак од 2005 година до 2013 година. Деми не крие дека сопругот ја изневерувал, но откри и дека тој ја терал на ...

Деми Мур проговори за поранешниот сопруг: „Се согласив на секс во тројка, иако не го сакав тоа“

Точка - 27.09.2020

Актерката Деми Мур (57) со колегата Ештон Качер (42) беше во брак од 2005-та до 2013-та година. После разводот тој заминал на планина за да се избори со емотивната драма. Наводно една недела бил оддалечен од сите, но актерката напоменала дека таа ...

Деми Ловато по два месеци ја раскина веридбата: Зошто?

Хаштаг - 26.09.2020

Младата светска поп ѕвезда Деми Ловато ги изненади сите а особено фановите, кога во јуни објави дека ќе се вери. Таа со Макс Ерих, започна да се забавува во март годинава, а по само два месеци објавија дека ќе се верат. Вест која го изненади светот.

Деми Ловато ја раскинала веридбата - фановите во неверување поради причината

Точка - 26.09.2020

Деми Ловато наводно ја раскинала веридбата со актерот Макс Ерик после шест месеци врска. Имено, односот на познатиот пар се влошил поради тоа што Макс ѝ испраќал поради на поранешната пријателка на Деми, Селена Гомез уште во 2015-та година.

Деми Ловато ја раскинала веридбата, причината е нејзината колешка

iPortal - 27.09.2020

Деми Ловато наводно ја раскинала веридбата со актерот Макс Ерик после шест месеци врска. Имено, односот на познатиот пар се влошил поради тоа што Макс ѝ испраќал пораки на поранешната пријателка на Деми, Селена Гомез уште во 2015-та година.