TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пронајдено девојчето од Борча

24Инфо - 09.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна денеска околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски ја потврдила нејзината мајка.

Пронајдено девојчето од Борча, мајката ја потврди среќната вест за медиумите

Слободен Печат - 09.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна денеска околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.

Пронајдена e Сара! Повторно се огласи мајката на тинејџерката!

4NEWS - 09.12.2023

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која исчезна денеска околу 13 часот, дознава „Блиц“. – Сара е пронајдена, се е во ред, фала богу – кратко изјавила мајката на девојчето за нашиот портал. Да потсетиме, девојчето последен пат е видено денеска околу ...

Исчезна 17 годишна девојка во Белград, родителите стравуваат дека е киднапирана

Слободен Печат - 09.12.2023

Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград, исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Нејзината мајка плачејќи за тамошните медиуми изјавила дека само сака детето што побрзо да го ...

„Што ако детето ми е киднапирано?“ – се огласи мајката на исчезнатата Сара

Макфакс - 09.12.2023

Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград, исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“. Нејзината мајка плачејќи за српски Телеграф изјавила дека само сака детето што побрзо да го најде и дека се сомнева оти ...

Исчезна 17 годишна девојка во Белград: се јавила од автобус и оттаму ѝ се губи трага, непознат маж се јавува на ...

Макфакс - 09.12.2023

17 годишна Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венц.

ИСЧЕЗНА 17 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ВО СРБИЈА - мајката очајно ја бара Сара Петровиќ од Борча

Фактор - 09.12.2023

Сара Петровиќ (17) од Борча исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“, а нејзината мајка гушејќи се во солзи за Телеграф изјавила дека само сака да си го најде детето што поскоро и дека мислела дека е ...

Исчезна малолетничка од Белград, мајката се сомнева дека е киднапирана

Локално - 09.12.2023

Српските медиуми објавуваат дека денеска 17-годишно девојче од Белград исчезнало околу 13 часот. Малата Сара Петровиќ последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ во главниот српски град.

Мислам дека детето ми е киднапирано, ве молам помогнете ми: Се огласи мајката на исчезнатата Сара Петровиќ од Белград

Мастило - 09.12.2023

Седумнаесетгодишната Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венац.

Исчезна 17 годишна девојка во Белград: се јавила од автобус и оттаму ѝ се губи трага, непознат маж се јавува на ...

Опсервер - 09.12.2023

17 годишна Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венц.

Исчезна 17 годишна девојка во Белград: се јавила од автобус и оттаму ѝ се губи трага, непознат маж се јавува на ...

Скопје1 - 09.12.2023

17 годишна Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венц.

Исчезна 17 годишна девојка во Белград

24Инфо - 09.12.2023

Исчезна 17 годишната Сара Петровиќ од Белград. Трагот и се губи денеска околу 13 часот. Последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај ...

„Што ако детето ми е киднапирано?“ – се огласи мајката на исчезнатата Сара

Опсервер - 09.12.2023

Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград, исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“. Нејзината мајка плачејќи за српски Телеграф изјавила дека само сака детето што побрзо да го најде и дека се сомнева оти ...

Исчезна Сара (17) од Србија: „Се јави од автобус и оттогаш и се губи трагата, непознат се јави на телефон ! “

Во Центар - 09.12.2023

Сара Петровиќ (17) од Борча исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“, а нејзината мајка гушејќи се во солзи за Телеграф изјавила дека само сака да си го најде детето што поскоро и дека мислела дека е ...

„Што ако детето ми е киднапирано?“ – се огласи мајката на исчезнатата Сара

Скопје1 - 09.12.2023

Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград, исчезна денеска околу 13 часот, последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“. Нејзината мајка плачејќи за српски Телеграф изјавила дека само сака детето што побрзо да го најде и дека се сомнева оти ...

Исчезна 17 годишна девојка во Белград: Се јавила од автобус и оттаму ѝ се губи трага, непознат маж се јавува на ...

Сител - 09.12.2023

17 годишна Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венц.

Исчезна 17 годишна девојка во Белград: Се јавила од автобус и оттаму ѝ се губи трага, непознат маж се јавува на ...

Точка - 09.12.2023

17-годишната Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венц.

ИСЧЕЗНА САРА ПЕТРОВИЌ ОД БЕЛГРАД Нејзината мајка се сомнева дека е киднапирана

+инфо - 09.12.2023

Висока е 165 см, има кафена коса и очи, а е облечена во црно и носи црн ранец. Седумнаесетгодишната Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми.

Мајката на Сара: Што ако е киднапирана, непознат маж се јавува на нејзиниот телефон

Република - 09.12.2023

Од 13 часот денеска на седумнаесетгодишната Сара Петровиќ од Борча, Белград, ѝ се губи трагот. Последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“. Нејзината мајка плачејќи за српски Телеграф изјавила дека само сака детето што побргу да го ...

Исчезна 17-годишна девојка во Белград

Република - 09.12.2023

Исчезна 17 годишната Сара Петровиќ од Белград. Трагот и се губи денеска околу 13 часот. Последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај ...

„ШТО АКО МОЕТО ДЕТЕ Е КИДНАПИРАНО?! Се огласи мајката на Сара која ИСЧЕЗНА на пат кон дома во Белград

4NEWS - 09.12.2023

Седумнаесетгодишната Сара Петровиќ од Белград исчезна денеска околу 13 часот, а последен пат е видена во близина на ресторанот „Франш“, јавуваат српските медиуми. Според информациите, таа се качила во автобус на автобуската станица кај Зелени венац.

ПРОНАЈДЕНА Е САРА КОЈА БЕШЕ ПРИЈАВЕНО ДЕКА ИСЧЕЗНА ДЕНЕСКА Мајката на тинејџерката соопшти дека е се во ред

+инфо - 09.12.2023

Мајката на девојката денеска алармира дека последен пат девојката била видена околу 13 часот кај Франшо, а потоа и се губи секаква трага. Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која исчезна денеска околу 13 часот, дознава „Блиц“.

Пронајдено девојчето од Борча, потврди мајката

Lider - 09.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна денеска околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара! Повторно се огласи мајката на тинејџерката!

Либертас - 09.12.2023

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која исчезна денеска околу 13 часот, дознава „Блиц“. – Сара е пронајдена, се е во ред, фала богу – кратко изјавила мајката на девојчето за нашиот портал. Да потсетиме, девојчето последен пат е видено денеска околу ...

Пронајдено девојчето од Борча, мајката ја потврди веста

Во Центар - 10.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна денеска околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.

Пронајдено девојчето од Бeлград, потврди мајката

Макфакс - 10.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна вчера околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.

Пронајдено девојчето од Бeлград, потврди мајката

Опсервер - 10.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна вчера околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.

Пронајдено девојчето од Бeлград, потврди мајката

Скопје1 - 10.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна вчера околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.

Пронајдено девојчето од Бeлград, потврди мајката

Сител - 10.12.2023

Пронајдена е Сара Петровиќ (17) од Борча, Белград која исчезна вчера околу 13 часот, и последен пат била видена во близина на ресторанот „Франш“ јавуваат српските медиуми. Веста дека е пронајдена за српски „Телеграф“ ја потврдила нејзината мајка.