TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Млада Месечина во Близнаци: Подгответе се за предизвиците што претстојат

Во Центар - 05.06.2024

Кога ќе се појави младата месечина на Близнаците, среќата и неочекуваното се во воздухот Близнаците нè инспирираат да пробаме нови работи, да запознаваме нови луѓе и да ги доживееме работите од друга перспектива.

Месецот јуни ќе им донесе многу среќа на овие хороскопски знаци!

Убавина и Здравје - 05.06.2024

Оние кои работеле напорно ќе ги воочат своите резултати овој месец. Расположението на јуни ќе биде исто како и првата недела од овој месец: лесно, освежувачко и полно со добро расположение за сите.

Пристигнува младата Месечина во Близнаци и носи љубовни пресвртници

Вечер Прес - 04.06.2024

Младата месечина нè очекува на 6 јуни во знакот Близнаци и ќе има силно влијание врз сите знаци на Зодијакот. Енергијата на Близнаците нè поттикнува да размислуваме подлабоко; ни ги отвора мислите и ни овозможува да бидеме љубопитни, а можеби таа ...

Почнувајќи од денес имате бескрајни можности: Меркур влезе во Близнаци, а еве како ќе влијае на луѓето

Женски магазин - 04.06.2024

Овој транзит означува период кога нашите умови ќе бидат особено живи, брзи и способни да генерираат нови идеи додека трепнете Во астролошкиот свет, влегувањето на планетата Меркур во знакот Близнаци со себе носи ветување за динамични мисли и ...

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 3 ДО 9 ЈУНИ Добар период за работа за Близнаците, Водолијата да внимава во сообраќајот

+инфо - 03.06.2024

Претстојат предизвици во љубовта за Шкорпија, жените Бикови треба да избегнуваат контакт со насилни партнери. Дознајте што предвидува вашиот неделен хороскоп за оваа недела на работното место, во љубовта и какво ќе биде вашето здравје.

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 06.03.-06.09.2024 година

Попара - 03.06.2024

Погледнете ја астролошката прогноза на најпознатиот руски астролог Павел Глоба за неделата од 3 до 9 јуни. Павел Глоба е еден од најдобрите астролози на нашето време. Неговите совети им помагаат на многу луѓе да ги надминат тешкотиите во животот.

Три знаци кои најдобро се согласуваат со Близнаците

Трн - 03.06.2024

Вага Вагите се исто така воздушен знак, што значи дека ја делат интелектуалната и социјалната природа на Близнаците. Овие два знака уживаат во длабоки разговори, друштвени собири и истражување на нови идеи.

Меркур влезе во близнаци-од денес имате бескрајни можности, се ќе биде поинаку!

Убавина и Здравје - 05.06.2024

Во астролошкиот свет, влегувањето на планетата Меркур во знакот Близнаци со себе носи ветување за динамични мисли и неисцрпен креативен потенцијал. Меркур, планетата на комуникацијата, интелектот и брзината, е дома во знакот Близнаци, кој е познат ...

Млада Месечина во Близнаци: Подгответе се за предизвиците што претстојат

Пулс24 - 05.06.2024

Кога ќе се појави младата месечина на Близнаците, среќата и неочекуваното се во воздухотБлизнаците нè инспирираат да пробаме нови работи, да запознаваме нови луѓе и да ги доживееме работите од друга перспектива.Бидејќи ова е еден од најсоцијалните ...