TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Денешен Хороскоп (20 јуни) недела

Порта - 19.06.2021

ОВЕН Обидете се да вклучите во вашата рутина некои работи и идеи што другите луѓе ги сметаат за ваши корисни. Во моментот кога ќе се движите во поздрава и попродуктивна насока, ќе можете да им помогнете на оние луѓе што ги сакате.

Дневен хороскоп за 19 јуни: Не дозволувајте било што да ве измести од колосек

Слободен Печат - 19.06.2021

Денес избегнувајте големи инвестиции затоа што можеби сте занемариле некоја ситуација. Оние кои се занимаваат со приватен бизнис мора да бидат многу внимателни. Не губете надеж! Ќе се уверите дека животот е полн со изненадувања.

Викенд хороскоп: Ѕвездите се на ваша страна…

iPortal - 19.06.2021

ОВЕН Обидете се да вклучите во вашата рутина некои работи и идеи што другите луѓе ги сметаат за ваши корисни. Во моментот кога ќе се движите во поздрава и попродуктивна насока, ќе можете да им помогнете на оние луѓе што ги сакате.

Хороскоп - 19/20/21.06.2021

Kumanovo News - 19.06.2021

Викенд хороскоп ОВЕН Викендов ќе започне со зголемени несигурности во врска со вашиот партнер. Некој од вас ќе се чувствува како да е не е доволно добар за другиот и како да не придонесува доволно за љубовната врска.

ВИСТИНСКИ СРЕЌНИК: На почетокот на ЈУЛИ еден хороскопски знак го очекуваат многу пари!

Бриф - 18.06.2021

Стрелец Исклучително добар месец за комуникација со луѓето. Бидете доволно колегијални бидејќи и на вас ќе ви биде потребна поддршка. На почетокот на месецот ќе имате можност да почнете некоја работа која ќе ви донесе голем профит но не се исклучува ...

Викенд хороскоп: Лошото заминува, среќни вести за два знаци

Женски магазин - 18.06.2021

Овен Некоја деловна понуда многу ќе ве заинтересира, но одлуката ќе биде тешка. Енергијата ви е на ниско ниво, па затоа ве советуваме да не се напрегате премногу. Материјалната состојба нема да ве загрижува.

Викенд хороскоп: Радувајте се среќни денови се пред три знаци

Хаштаг - 19.06.2021

Овен Некоја деловна понуда многу ќе ве заинтересира, но одлуката ќе биде тешка. Енергијата ви е на ниско ниво, па затоа ве советуваме да не се напрегате премногу. Материјалната состојба нема да ве загрижува.