TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Ева Лонгорија се разголе пред породувањето

Репортер - 16.05.2018

Актерката Ева Лонгорија и нејзиниот сопруг, сопственик на „Телевис“, најголемата медиумска компанија во Латинска Америка, Хозе Антонио Бастон, очекуваат син. Ева треба да се породи наскоро, па пред крајот на бременоста таа сподели фотографија, на ...

Не издржа до породувањето: Ева Лонгорија позираше полугола

Хитпортал - 16.05.2018

Познатата актерка и нејзиниот сопруг Хозе Антонио Бастон очекуваат син, а бременоста поминува без проблеми. Лонгорија е активна на социјалните мрежи и ужива во бременоста и во своето заоблено тело.

(Фото) Ева Лонгорија во костими за капење ден пред породување

Женски магазин - 16.05.2018

Славната 42-годишна „очајна домаќинка" треба да се породи секој момент, но тоа не ја спречува да биде активна пред раѓањето. Од самиот почеток на бременоста, актерката не крие колку многу и се радува на новата улога во животот, и секој ден е во ...

(ФОТО) Ситно брои: Бремената Ева Лонгорија позирала во црна долна облека

Екран - 15.05.2018

Глумицата и нејзиниот сопруг, сопственик на „Телевиса“, најголема медиска компанија во Латинска Америка, Хозе Антонио Бастон, очекуваат син, а глумицата немала поголеми проблеми во бременоста… Глумицата Ева Лонгорија (43) брои ситно до раѓањето на ...

Згодна пред породувањето: Идната мајка Ева Лонгорија позира разголена (ФОТО)

Курир - 14.05.2018

Актерката Ева Лонгорија последните денови од бременоста ги поминува во одмарање, долги прошетки, а Денот на мајката кој во светот се одбележува на 13 мај го прослави со една провокативна фотографија.

Идната мајка Ева Лонгорија позира разголена

Пулс24 - 14.05.2018

Актерката Ева Лонгорија последните денови од бременоста ги поминува во одмарање, долги прошетки, а Денот на мајката кој во светот се одбележува на 13 мај го прослави со една провокативна фотографија.

Ева пред породувањето со провокативна фотографија од трудничкото стомаче

ЗаЗабава - 16.05.2018

Ева Лонгорија последните денови од бременоста ги поминува во одмарање, долги прошетки, а Денот на мајката кој во светот се одбележува на 13 мај го прослави со една провокативна фотографија.