TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 25.3.2019 година

Канал5 - 25.03.2019

Дневен хороскоп за понеделник, 25. март 2019 година. Овен 21.3-20.4. Љубов Со задоволство ќе прифатите покана за излегување на кафе , каде би поминале пријатно време во неврзан разговор. Кариера Деловната комуникација ќе се одвива квалитетно, но вие ...

Дневен хороскоп за понеделник, 25. март 2019

ТВ21 - 25.03.2019

ОВЕН Работа: Ви доаѓа значајно подобрување на работа, кое во вашиот живот ќе донесе многу позитивна енергија. Љубов: Доколку сте имале некои проблеми на љубовно поле, може да очекувате поволен ден за да ги решите. Здравје: Имате многу енергија.

Дневен хороскоп за понеделник, 25.03.2019:Ден за импулсивни реакции, враќање во минатото, можно е дека ќе сретнете ...

Екран - 25.03.2019

Месечината е во опозиција со Марс, а Меркур и понатаму е ретрограден – импулсивни реакции, враќање во минатото, можно е дека ќе сретнете некои луѓе од минатото кои не сте сакале повторно да ги сретнете.

Неделен хороскоп 25.3.-1.4.2019

Канал5 - 24.03.2019

Неделен хороскоп за периодот од 25 март до 1 април 2019 година. Овен 21.3-20.4. Љубов Недостигот на интерес за љубов е резултат на премногу забава со пријателите. Оние кои се во подолги врски ќе забележат дека се дистанцираат од саканите поради ...

Дневен хороскоп за 24.3.2019 година

Канал5 - 24.03.2019

Дневен хороскоп за недела, 24.март 2019 година. Овен 21.3-20.4. Љубов Ќе заземете пријателски и опуштен став кон саканата личност.На тој начин ќе се браните од малите критики. Кариера Иако денеска нема да бидете највешти во преговорите,другата ...

Дневен хороскоп за недела, 24. март 2019

ТВ21 - 24.03.2019

ОВЕН Работа: Очекувајте денеска некои работи кои ве загрижувале, дека ќе бидат решени. Љубов: Тајно флертувате со личност која ви значи, но се плашите што ќе биде со вашето опкружување кога ќе дознае за вашата љубов. Здравје: Несоница.

Дневен хороскоп за 25.3.2019 година

Нетпрес - 25.03.2019

Овен 21.3-20.4. Љубов Со задоволство ќе прифатите покана за излегување на кафе , каде би поминале пријатно време во неврзан разговор. Кариера Деловната комуникација ќе се одвива квалитетно, но вие самите нема да бидете задоволни од својот ...

Финансиска добивка за Стрелецот и нова љубов за Јарецот – Дневен хороскоп (24.03.2019)

Скопје24 - 24.03.2019

Овен 21.3-20.4. Љубов: Ќе заземете пријателски и опуштен став кон саканата личност.На тој начин ќе се браните од малите критики. Кариера: Иако денеска нема да бидете највешти во преговорите,другата страна ќе биде склона да ве поддржи.

Дневен хороскоп (24 март)

Нетпрес - 24.03.2019

ОВЕН Работа: Очекувајте денеска некои работи кои ве загрижувале, дека ќе бидат решени. Здравје: Несоница. БИК Работа: Ќе бидете многу напнати, па вашата нервоза може да ви донесе негативно влијание на работното поле.

Дневен хороскоп за понеделник

Вистина.мк - 08.07.2019

ОВЕН Ве очекува период во кој ќе имате нови деловни дилеми. Важно е добро да анализирате. Се заљубивте во личност која е многу различна од вас. Поведете сметка за очите. БИК Може да очекувате дека ќе добиете нови идеи кои ќе ви бидат многу значајни ...