TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Гола амбиција од Иги Азалија

Локално - 14.06.2018

Иги Азалија на Инстаграм покажа снимка од нејзината нова гола фото-сесија, покажувајќи дека раперката не страда од прекумерната работа. Фотографиите на 28-годишната русокоса се дел од новата рекламна кампања во модерен онлајн моден магазин.

Само чевли на неа: Пејачката се соблече скроз гола и позираше без срам (ФОТО) +18

1tv - 14.06.2018

Иако со својата појава секогаш привлекува внимание, бидејќи е една од најзгодните пејачки на светот, Иги Азалеја овој пат се надмина себе си. Познатата раперка одлучи потполно да се соблече гола за потребите на една реклама за познат бренд.

Иги Азалеја со нови голи фотографии на инстаграм

ЗаЗабава - 14.06.2018

Иги Азалeја на Инстаграм покажа снимка од нејзината нова гола фото-сесија, покажувајќи дека раперката не страда од прекумерната работа. Фотографиите на 28-годишната русокоса се дел од новата рекламна кампања во модерен онлајн моден магазин.