TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џош Хартнет миленикот на жените се појави во јавноста после подолго време.

Friday.mk - 16.03.2019

После повеќе години отсуство од јавноста Џош Хартнет (40) се појави во јавноста. Тој во минатото важеше за еден од најголемите холивудски заводници, и миленик кај жените. Во друштво на својата сопруга, поранешниот холивудски заводник уживал со ...

Џош Хартнет на гала-вечера кај принцот Чарлс

Макфакс - 16.03.2019

На гала-вечерата на британскиот принц Чарлс во Бакингемската палата, организирана во чест на неговата фондација Prince’s Trust, се собра целата елита. Покрај доаѓањето на брачната двојка Клуни, сите ги изненади појавувањето на актерот Џош Хартнет, ...

Беше најголемиот заводник во Холивуд: Еве како денес изгледа Џош Хартнет

Точка - 15.03.2019

Џош Хартнер во 90-тите години важеше за холивудски заводник и момче за кое многу девојки сонуваа. По неколкуте големи улоги кои го прославија, Хартнет потполно исчезна од филмската индустрија и ретко се појавува во јавноста.

Беше најголемиот заводник во Холивуд, а потоа исчезна: Еве како денес изгледа Џош Хартнет (ФОТО)

Курир - 15.03.2019

Џош Хартнет во 90-тите години важеше за холивудски заводник и момче за кое многу девојки сонуваа. По неколкуте големи улоги кои го прославија, Хартнет потполно исчезна од филмската индустрија и ретко се појавува во јавноста.

(ФОТО) Беше голем заводник во Холивуд: Еве како денес изгледа Џош Хартнет јунакот од „Перл Харбор“!

Екран - 15.03.2019

„Перл Харбор“ е филм кој на главните глумци главно им трасира голема кариера. Пример за тоа е Бен Афлек кој стана планетарно познат…Но, не и Џош Хартнет кој после хит филмот имал сосема поинакви планови… Џош Хартнер во 90.ттите години важеше за ...

Беше најголемиот заводник во Холивуд, а потоа исчезна: Еве како денес изгледа Џош Харнет

Убавина и Здравје - 15.03.2019

Џош Харнет во 90-тите години важеше за холивудски заводник и момче за кое многу девојки сонуваа. По неколкуте големи улоги кои го прославија, Хартнет потполно исчезна од филмската индустрија и ретко се појавува во јавноста.

Беше најголемиот заводник во Холивуд: Еве како денес изгледа Џош Хартнет

Скопје24 - 16.03.2019

Џош Хартнер во 90-тите години важеше за холивудски заводник и момче за кое многу девојки сонуваа. По неколкуте големи улоги кои го прославија, Хартнет потполно исчезна од филмската индустрија и ретко се појавува во јавноста.