TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Двојно убиство во Славонски Брод – синот ги убил таткото и мајката

Фокус - 20.06.2024

Страшна трагедија се случила во Славонски Брод во Хрватска каде, според неофицијални информации, син (45) си ги убил таткото (76) и мајката (78), дознава „Индекс“. Соседите велат дека се во шок.

„Долго се плашевме од него, беше слаб со нервите“: Соседите за човекот осомничен дека ги убил родителите во Славонски ...

Вечер Прес - 20.06.2024

Две лица се убиени во Славонски Брод нешто пред 14 часот. На местото на настанот во во Славонски Брод, полицијата пронашла мртви тела на две лица – 76-годишен маж и 78-годишна жена. На телата биле видливи знаци на насилна смрт.

ХОРОР ВО СЛАВОНСКИ БРОД Син си ги убил родителите

+инфо - 20.06.2024

Полицијата пронашла мртви тела на две лица - 76-годишен маж и 78-годишна жена, а набрзо потоа е уапсен нивниот 45-годишен син кој е под сомнение дека извршил двојно убиство. Свирепо двојно убиство е откриено денеска во Славонски Брод, во Хрватска.

Маж и жена се убиени во Славонски Брод

А1 On - 20.06.2024

Околу 13.50 часот во Оперативниот и комуникацискиот центар на Полициската управа Брод-Посавина е пријавено сомнение за убиство. Полициски службеници се на местото на настанот во Славонски Брод, и ја потврди вистинитоста на извештајот, каде што се ...

Хорор во Славонија: Две лица убиени, уапсен маж

ТВ21 - 20.06.2024

Денеска полицијата уапси 45-годишен маж осомничен за двојно убиство. Како што информираат од СВР Брод-Посавина, околу 13.50 часот во полиција било пријавено убиство во Славонски Брод, во Св. Ловр.

Син си ги убил родителите во Хрватска

Локално - 20.06.2024

Свирепо двојно убиство е откриено денеска во Славонски Брод, во Хрватска. Полицијата околу 13 часот и 50 минути добила пријава за сомнение за двојно убиство и испратила патрола на терен. На местото на настанот пронашле мртви тела на две лица – ...

Двојно убиство во Славонски Брод – синот ги убил таткото и мајката

Пулс24 - 20.06.2024

Страшна трагедија се случила во Славонски Брод во Хрватска каде, според неофицијални информации, син (45) си ги убил таткото (76) и мајката (78), дознава „Индекс“. Соседите велат дека се во шок.