TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фановите воодушевени: Излегоа првите сцени од „Сексот и градот“ (ВИДЕО)

Курир - 22.09.2021

HBO објави трејлер за новата содржина што доаѓа на платформата во неделата по доделувањето на Еми наградите, вклучително и And Just Like That. Во само неколку секунди од трејлерот посветен на популарната серија, Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и ...

„Сексот и градот“: Зарем преку ноќ остареле?!

Бриф - 22.09.2021

„HBO“ објави трејлер за новите епизоди од серијата „Сексот и градот“, насловена „And Just Like That“, по доделувањето на Еми наградите. Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис се гледаат како мавтаат некому од далеку.

Објавени се првите сцени од новиот „Секс и град“, фановите одушевени од Кери и Ѕверката (ВИДЕО)

Канал5 - 21.09.2021

Се појавија првите видеа од новите епизоди од серијата „Сексот и градот“, наречени And Just Like That. HBO објави трејлер за новата содржина што доаѓа на платформата во неделата по доделувањето на Еми наградите, вклучително и And Just Like That.

Љубовта и понатаму цвета? Нов тизер за „And Just Like That“ ги воодушеви фановите на „Фацата“

Локално - 21.09.2021

HBO Max објави трејлер со најава за нови серии и филмови чија премиера се очекува наскоро на оваа платформа. Меѓу нив е и најавата за серијата „And Just Like That“, продолжение на мегапопуларната „Сексот и градот“.