TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Принцезата Шарлот среде бел ден влезе во кафуле во Лондон

Макфакс - 06.12.2018

Посетителите и вработените во лондонскиот паб се зачудија кога на вратата се појавија Кејт Мидлтон и малата принцеза Шарлот. На малата принцеза и се одело во тоалет бидејќи долго време се возела низ метежот на лондонскиот автопат А3, па ја замолила ...

Принцезата Шарлота побара да оди во тоалет, а Кејт влезе во првиот паб

+инфо - 06.12.2018

Тригодишната британска принцеза Шарлота побара да оди во тоалет, а Кејт како секоја мајка, ја фати за рака и влезе во првиот паб, пренесува „ Курир.рс “. Жена детектив од кралското обезбедување, успеала само на брзина да влезе и да го провери ...

(ФОТО) Гостите во чудо: Во лондонско кафуле среде ден вшетала принцезата Шарлот!

Екран - 06.12.2018

Посетителите и персоналот на лондонскиот паб биле вчудоневидени кога на вратите се појавиле Кејт Мидлтон и принцезата Шарлот. На малечката принцеза и се одело во тоалет бидејќи морале долго да се возат по лондонската улица А3 па ја замолила мајка и ...