TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кејт Аптон ја турна бран, за време на топлес фотосесија

Црнобело - 14.02.2018

Видеото е од топлес снимањето за Sports Illustrated. Кејт објасни: Здолништето се намокри и стана тешко, бидејќи е од тул, и ме повлече ...

Што прави Кејт Аптон за св.Трифун?

Panika.be - 14.02.2018

Додека сите се прашуваат кој празник да го слават вечер, дали св. Трифун или Валентајн, Кејт Аптон не се замара со такви ствари. Таа се замара со новите костими за капење на Спортс Илустрејтед.

Урнебесно видео: Кејт Аптон падна од карпа додека позираше топлес/18+

Сител - 14.02.2018

Американскиот топ-модел Кејт Аптон паднала од карпа во морето додека се фотографирала „топлес“ на островот Аруба за списанието „Спортс Илустрејтед“. Во видеото таа е качена на карпа, во златни гаќички за капење и без градник на себе...

ВИДЕО: Бран ја турна Кејт Аптон од карпа за време на снимањето на топлес фотосесија

Фемина - 14.02.2018

Кејт Аптон редово ги краси изданијата на „Sports Illustrated“ посветени на костими за капење, но овогодишната фотосесија не мина беспрекорно. 25-годишниот модел топлес позираше на карпа во здолниште со тул, кога беше турната од силен бран.

Кејт Аптон позираше топлес на карпа, но голем бран ја "фрли" манекенката во вода

Точка - 14.02.2018

Деновиве Кејт Аптон престојува на островот Аруба каде снимаше фотосесија за мгазинот Спортс Илустрејтед, но за време на фотографирањето, каде позира топлес имаше мала незгода. Таа позираше на карпа од каде големите бранови ја отфрлиле, па буквално ...

Кејт Аптон за Sports Illustrated Swimsuit 2018

Кајгана - 13.02.2018

Заносната убавица Кејт Аптон позираше на песочните плажи во Аруба за фотографот Ју Цаи во модели на Toxic Sadie Swimwear за Sports Illustrated Swimsuit ...

Ова ВИДЕО +18 ќе го враќате одново и одново: Секси моделот позираше топлес, но бранот си го направи своето

Курир - 14.02.2018

Американскиот секси топ-модел Кејт Аптон паднала од карпа во морето додека се фотографирала „топлес“ на островот Аруба за списанието „Спортс Илустрејтед“. Во видеото таа е качена на карпа, во златни гаќички за капење и без градник на себе… ...

Кејт Аптон падна од карпа во морето за време на фотосесија (ВИДЕО)

+инфо - 14.02.2018

За среќа, карпата не била висока, а и морето не било длабоко, па манекенката не е сериозно повредена. Американскиот топ-модел Кејт Аптон паднала од карпа во морето додека се фотографирала топлес на островот Аруба за списанието „Спортс Илустрејтед“.