TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО | ЕДНА ОД НАЈПОЗНАТИТЕ ВОДИТЕЛКИ НА “BBC“ ИМ ПОКАЖА СРЕДЕН ПРСТ НА ГЛЕДАЧИТЕ – Погледнете го овој досега невиден ...

Во Центар - 07.12.2023

Мерјам Мошири, водителката на BBC , не била свесна дека е вклучена во програма во живо односно во етерот, па во средата во 12 часот по британско време на телевизиска програма им покажа на милиони гледачи – среден прст! Мерјам Мошири имаше гаф пред ...

Водителка на Би-Би-Си покажа среден прст во програма во живо (ВИДЕО)

365 - 07.12.2023

Водителката на BBC News, Мерјам Мошири, вчера, и тоа на пладне по британско време, покажа среден прст во програма во живо. Таа не знаеше дека почнало снимањето, па камерата ја фати додека покажуваше среден прст на некој од колегите, веројатно на ...

[ВИДЕО] Водителка на „BBC“ покажала среден прст во програма во живо

Точка - 07.12.2023

Водителката на „BBC“, Марјам Мошири, покажала среден прст во програма во живо во средата, а снимката набрзо стана вирална. Водителката не знаела дека снимањето започнало, па камерата ја фатила како покажува среден прст во моментот по завршувањето на ...

ВИДЕО: Водителка на Би-Би-Си покажа среден прст во емисија во живо

Слободен Печат - 07.12.2023

Непристојниот гест што го направи во етер водителката на Би-Би-Си, на почетокот на известувањето во живо во 12 часот во средата, стана вирален во последните неколку часа. Според Дејли Мејл, Маријам Мошири била разоткриена со подигнат среден прст ...

Презентерка на Би-би-си покажа среден прст на вести во живо, па се извини

Мета - 07.12.2023

Презентерката утрово се извини на социјалната мрежа „Х“, велејќи дека се шегувала со тимот, преправајќи се дека одбројува со прстите Презентерка на вести на Би-би-си, која случајно беше фатена како покажува среден прст на почетокот на програмата, се ...

Не знаејќи дека е во живо, водителката на Би-Би-Си го крена средниот прст кон камерата

Во Центар - 07.12.2023

Видеото од Мерјам Мошири стана вирално на интернет. Станува збор за водителката на BBC News која покажува среден прст пред да сфати дека била во етерот директно во програмата, пренесува Телеграфи.

📽 Водителка покажа среден прст во програма во живо

Локално - 07.12.2023

Мерјам Мошири, водителка на Би-Би-Си, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ даде среден прст на милионската публика во телевизиската програма во средата во 12 часот по Обединетото Кралство.

СКАНДАЛ ВО ЖИВО НА BBC: Водителката на вестите и покажа среден прст на камерата! (ВИДЕО)

Кумановски м. - 07.12.2023

Водителката на Би-Би-Си, Маријам Мошири, случајно стана тема на социјалните мрежи откако покажа среден прст среде пренос во живо. Инцидентот се случил во средата во 12 часот, кога водителката не забележала дека снимањето започнало, а гестот, кој ...

Водителка покажа среден прст во живо

Кајгана - 07.12.2023

Мерјам Мошири, водителка на BBC, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ покажа среден прст на милионската публика во телевизиската програма вчера на пладне. Мошири имаше гаф пред камерите во живо откако заврши познатото музичко одбројување ...

Скандал во Би-Би-Си: Новинарката не свесна дека е во живо покажа среден прст | ВИДЕО

Сител - 07.12.2023

Мерјам Мошири, водителка на Би-Би-Си, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ даде среден прст на милионската публика во телевизиската програма во средата во 12 часот по Обединетото Кралство.

Водителка на Би-Би-Си покажа среден прст во емисија во живо

Канал5 - 07.12.2023

Непристојниот гест што го направи во етер водителката на Би-Би-Си, на почетокот на известувањето во живо во 12 часот во средата, стана вирален во последните неколку часа. Според Дејли Мејл, Маријам Мошири била разоткриена со подигнат среден прст ...

Скандал во Би-Би-Си: Новинарката не свесна дека е во живо покажа среден прст (ВИДЕО)

Хитпортал - 07.12.2023

Мерјам Мошири, водителка на Би-Би-Си, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ даде среден прст на милионската публика во телевизиската програма во средата во 12 часот по Обединетото Кралство.

Водителка на Би-Би-Си покажа среден прст среде програма во живо (ВИДЕО)

Канал5 - 07.12.2023

Водителката на Би-Би-Си, Мерјам Мошири, во средата во 12 часот во програмата во живо го покажа средниот прст, а снимката набрзо стана вирална. Водителката не знаела дека снимањето започнало, па камерата ја фатила како покажува среден прст моменти по ...

Водителката покажа среден прст во програмата во живо, па се извини/ВИДЕО

Вечер Прес - 07.12.2023

Мерјам Мошири, водителка на Би-Би-Си, не беше свесна дека е во живо во програма, па ѝ покажа среден прст на милионската публика во телевизиската програма во средата во 12 часот по Обединетото Кралство.

Презентерка на Би-би-си покажа среден прст на вести во живо

Република - 08.12.2023

Презентерка на вести на Би-би-си, која случајно беше фатена како покажува среден прст на почетокот на програмата, се извини за, како што рече, „глупавата шега“ која била наменета за колегите, но не и за гледачите.

(ВИДЕО) Презентерка на Би-би-си покажа среден прст на вести во живо

Lider - 08.12.2023

Презентерка на вести на Би-би-си, која случајно беше фатена како покажува среден прст на почетокот на програмата, се извини за, како што рече, „глупавата шега“ која била наменета за колегите, но не и за гледачите.