TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Си ја отвори душата: Тимберлејк раскажа како публиката фрлала шишиња со урина кон него

Press24 - 18.02.2020

Еден од најпопуларните пејачи, но и еден од омилените меѓу женската публика, Џастин Тимберлејк (39) не баш секогаш поминувал добро на настапите. Иако публиката го сака и доаѓа на неговите концерти, Џастин се присети на еден од најнепријатните ...

Шишиња со урина летале накај Џастин Тимберлејк среде сцена

+инфо - 19.02.2020

Џастин Тимберлејк рекол дека не е секогаш интересно и убаво да пееш на сцена, особено кога публиката не е добро расположена кон тебе. Иако публиката го сака и доаѓа на неговите концерти, Џастин Тимберлејк (39) се присети на еден од најнепријатните ...

Џастин Тимберлејк го гаѓале на настап со шишиња полни со урина! Никој не сакал да го гледа него!

Нетпрес - 19.02.2020

Џастин Тимберлејк имал исклучително тешки први чекори на светската јавна сцена, а за тоа зборувал кога гостувал во емисијата на познатиот Грејем Нортон. Пејачот одлучил да обелодени дека кон него летале шишиња со урина на настап во Торонто во ...

Џастин Тимберлејк го гаѓале со шишиња со урина на настап

Репортер - 19.02.2020

Џастин Тимберлејк имал исклучително тежок период на почетокот на кариерата а за тоа зборувал кога гостувал во емисијата на познатиот Грејем Нортон. Пејачот одлучил да раскаже дека дека кон него летале шишиња со урина на настап во Торонто во 2003-та ...