TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Топ 5 најверни жени во Зодијакот

Кафе пауза - 09.11.2019

Постојат жени што се целосно посветени на партнерот. Целата околина им завидува на нивната верност и решителност да издржат во бракот. Прочитајте во кои хороскопски знаци се родени жените што никогаш нема да ве изневерат.

Сопруги за пример, пет најверни жени според хороскопот

Локално - 08.11.2019

Лав 7/10 Лавовите се сакаат себеси и то може некого да го изнервира, но тоа е причина да не се трошите на ситници. Жената родена во овој знак го бара најдоброто за себе и тоа во еден маж. Но, доколку се покаже дека мажот не е способен, таа нема да ...

Топ 5 најверни жени според зодијакот: Тие се сопруги за пример!

Убавина и Здравје - 08.11.2019

Нивните верност и решителност да истраат во бракот предизвикуваат восхит кај околината Лавовите се сакаат и се ценат себеси. И тоа може некого да изнервира, но тоа е причина да не се трошите себеси за ситници.

Петте најверни жени според хороскопскиот знак

iPortal - 08.11.2019

Лав 7/10 Лавовите се сакаат себеси и то може некого да го изнервира, но тоа е причина да не се трошите на ситници. Жената родена во овој знак го бара најдоброто за себе и тоа во еден маж. Но, доколку се покаже дека мажот не е способен, таа нема да ...