TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јоце Панов стана татко: На сопругата и кумовите сами им се склопија коцките за името!

Фокус - 03.12.2019

Поп пејачот Јоце Панов и неговата сопруга Марина вчера станаа родители. Нивниот син Лука се роди во Скопје, во приватната болница Ремедика, синоќа во 20 часот, а породувањето поминало во ред.

За Јоце Панов, Новата година веќе пристигна!

Хитпортал - 03.12.2019

Познатиот пејач Јоце Панов има огромна причина за славење! Пејачот стана татко на малиот Лука, и отвори ново поглевје во својот живот! Им честитаме на Јоце и на неговата сопруга Марина, да е здрав и најсреќен малиот ...

Прво, па машко: Јоце Панов стана татко – се роди Лука! (ФОТО)

Слободен Печат - 03.12.2019

Среќниот татко ќе чести мекици... Познатиот пејач Јоце Панов стана татко. Неговата сопруга Марина вчеравечер на свет го донесе малечкиот Лука . Името е по желба на мама, но и кумовите на Панови.

ФОТО: Македонскиот пејач стана татко - откри како ќе се вика бебето

Press24 - 03.12.2019

Македонскиот пејач Јоце Панов минатата година стапи во брак со својата избраничка Марина Нацевска, а сега објави уште една убава вест. Тој стана татко за првпат, а својот син одлучи да го крсти Лука.

Јоце Панов стана татко

Репортер - 03.12.2019

Поп-пејачот Јоце Панов стана татко. Неговата сопруга Марина се породи вчеравечер во 20 часот. Бебето го носи името Лука, по желба на двајцата родители. Тешко е 3.540 грама, а долго 51 сантиметар.

На мекици кај популарниот пејач Јоце Панов: стана татко на синчето Лука!

Вечер Прес - 03.12.2019

Името е дадено според желбата на мама Марина и кумовите на Панови… Тоа е за вистинско, многу пријатно изненадување. Никој немаше поим дека пејачот Јоце Панов треба да стане татко. А, стана вчера откако неговата сопруга Марина на свет донесе здраво ...

РАДОСТ НА МАКЕДОНСКАТА СЦЕНА: Сите на мекици кај познатиот пејач -ЌЕ СЕ СЛАВИ ДО ЗОРИ!

Магазин - 03.12.2019

Голема радост на македонската музичка сцена, се роди ново бебе. Пејачот Јоце Панов вчера стана татко по прв пат заедно со неговата сопруга Марина. Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици ...

Јоце Панов стана татко за првпат (фото)

Вистина.мк - 03.12.2019

Македонскиот пејач Јоце Панов претходната година стави потпис во матично и заплива во брачните води со неговата избраничка Марина Нацевска. Свадбата се случи во еден познат скопски ресторан на која присуствуваа голем број на јавни личности, а главен ...

македонскиот пејач стана татко- жената на неговиот живот му роди синче кое ќе го носи ова слатко име (ФОТО)

Курир - 03.12.2019

Македонскиот пејач Јоце Панов вчера стана татко по прв пат заедно со неговата сопруга Марина. Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици коментари и честитки од фановите и пријателите.

Македонскиот пејач стана татко- жената на неговиот живот му роди синче кое ќе го носи ова слатко име

Скопје24 - 03.12.2019

Македонскиот пејач Јоце Панов вчера стана татко по прв пат, доби син заедно со неговата сопруга Марина. Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици коментари и честитки од фановите и пријателите.

Јоце Панов стана татко ФОТО

+инфо - 03.12.2019

Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици коментари и честитки од фановите и пријателите. Македонскиот пејач Јоце Панов вчера стана татко по прв пат заедно со неговата сопруга Марина.

Јоце Панов стана татко, во петок се спрема голема забава по повод раѓањето на Лука

Убавина и Здравје - 03.12.2019

Македонскиот пејач Јоце Панов вчера стана татко по прв пат заедно со неговата сопруга Марина . Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици коментари и честитки од фановите и пријателите.