TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Северина најемотивно: Повеќето од луѓето ме објавуваа со своите деца отколку што јас објавував фотографии со моето дете

Фактор - 29.07.2021

Поминаа 20 месеци откако мојот син беше иселен од неговиот дом, каде што живееше мирно 7 и пол години ... Без прашања, грубо, истиот ден ... И бегалците ги иселуваат со своите мајки ... Во овие 30 години колку што пеам, толку повеќето од луѓето ме ...

Северина со емотивна објава за својот син: Поминаа 20 месеци откако мојот син беше иселен од својот дом, каде што ...

Слободен Печат - 28.07.2021

Северина на својот инстаграм-профил го одбележа тешкиот датум со емотивна објава – 20 месеци разделба од нејзиниот син Александар. Бидејќи не смее да објавува фотографии од нејзиниот син, таа наместо тоа објави песна и им се заблагодари на своите ...

И бегалците ги иселуваат со нивните мајки – Северина со тажна порака за синот

ММС - 28.07.2021

Хрватската пејачка Северина на Инстаграм со емотивна порака го одбележа за себе тешкиот датум – 20 месеци разделба од синот Александар. Бидејќи не смее да објавува фотографии од нејзиниот син, таа наместо тоа објави песна и им се заблагодари на ...

Тажна порака на Северина за нејзиниот син: „И бегалците ги иселуваат со нивните мајки … поминаа 20 месеци“ (ФОТО)

Курир - 28.07.2021

Хрватската пејачка Северина одбележа тажен датум за себе со емотивен пост на Инстаграм – 20 месеци разделба со нејзиниот син Александар. Бидејќи не смее да објавува фотографии од нејзиниот син, таа наместо тоа објави песна и им се заблагодари на ...

Мајчината болка најсилна досега: Емотивното обраќање на Северина ги расплака сите

Убавина и Здравје - 28.07.2021

Во трогателната порака објавена на социјалната мрежа Инстаграм, Северина Којиќ истакна колку тешко ја поднесува загубата на старателството над детето. Поминаа 20 месеци од донесувањето на пресудата, според која пејачката може да го гледа својот ...

Северина емотивна и скршена: „Поминаа 20 месеци откако син ми грубо го отселија од својот дом“

Црнобело - 28.07.2021

Северина скршена од болка повторува дека само 88 часа месечно со нејзиниот син не е доволно. „Поминаа 20 месеци откако мојот син е отселен од својот дом, во кој мирно живееше 7 ипол години. Без прашања, грубо, истиот ден...

Северина скршена од болка: „Поминаа 20 месеци откако син ми грубо го отселија од својот дом“

Press24 - 28.07.2021

Хрватската пејачка Северина повторно напиша емотивна порака за својот син, за кој ѝ е одземено старателството. „Поминаа 20 месеци откако мојот син е отселен од својот дом, во кој мирно живееше 7 ипол години. Без прашања, грубо, истиот ден...