TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Полицаец во Албанија со глисер убил 7-годишно девојче, а потоа се степал со нејзиниот татко!/ВИДЕО

Вечер Прес - 06.08.2022

Арјан Тасе, поранешен полициски началник во албанскиот град Химара, осомничен е за убиство на 7-годишното девојче Јонада Авдиа. Постои сомнение дека Тасе го убил девојчето со глисер, а кога се вратил на копно, се степал со нејзиниот татко Бледар ...

Полицаец од Албанија со чамец усмртил дете, а потоа се степал со таткото на детето

Канал5 - 06.08.2022

Страшна трагедија на плажа во Албанија! Полицаецот со чамец прегазил и усмртил девојче, а потоа се степал со нејзиниот татко Несреќата се случила на плажата Потам во Албанија, кога чамец усмртил седумгодишно девојче додека пливало со нејзиниот татко.

Трагедија во Албанија: Шеф на полиција со глисер усмрти седумгодишно девојче

Република - 06.08.2022

Арјан Тасе, поранешен началник на градската полиција на Химара на југот на Албанија, е обвинет за убиството на 7-годишната Јонада Авдија, што се случи во вторникот на плажата Потами во Химара.

Ужас во Албанија, полицаец со глисер уби седумгодишно девојче пред очите на нејзиниот татко: “Требаше да умрам наместо ...

Во Центар - 06.08.2022

Тасе првично беше обвинет за убиство од небрежност, но тоа обвинение на крајот беше отфрлено и потоа беше обвинет за тешко убиство. Арјан Тасе, поранешен началник на градската полиција на Химара на југот на Албанија, е обвинет за убиството на ...

ШЕФ НА ПОЛИЦИЈА СО ГЛИСЕР УСМРТИ ДЕВОЈЧЕ Ужас на плажа во Албанија

+инфо - 06.08.2022

Арјан Тасе, поранешен началник на градската полиција на Химара на југот на Албанија, е обвинет за убиството на седумгодишната Јонада Авдија, што се случи во вторникот на плажата Потами во Химара.

Полицаец со глисер усмрти девојче на плажа во Албанија

Сител - 06.08.2022

Арјан Тасе, поранешен началник на градската полиција на Химара на југот на Албанија, е обвинет за убиството на седум-годишната Јонада Авдија, што се случи во вторникот на плажата Потами во Химара.

Полицаец во Албанија со глисер убил 7-годишно девојче, а потоа се степал со нејзиниот татко

Република - 06.08.2022

Арјан Тасе, поранешен полициски началник во албанскиот град Химара, осомничен е за убиство на 7-годишното девојче Јонада Авдиа. Постои сомнение дека Тасе го убил девојчето со глисер, а кога се вратил на копно, се степал со нејзиниот татко Бледар ...