TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трагедија во Битола: Жена се фрли од зграда

Press24 - 06.10.2014

Битолчанка денеска си го одзеде животот скокајќи од зградата кај поранешен ЈАТ. Нејзиниот идентитет се уште не е утврден. По скокот од зградата средовечната жена веднаш била префрлена во болница каде ...

Трагедија во Битола: Жена се фрли од зграда

Бриф - 24.03.2014

54-годишна жена попладнево си го одзема животот фрлајќи се од т.н. докторска зграда која се наоѓа веднаш до Клиничката болница во Битола. Според информациите од полицијата, станува збор за 54 ...

Самоубиство во Битола - Жена се фрли од зграда

Сител - 24.03.2014

54 годишна жена попладнево си го одзема животот фрлајќи се од т.н. докторска зграда која се наоѓа веднаш до Клиничката болница во Битола. Според информациите од полицијата, станува збор за 54 ...

Битолчанка се самоуби со скок од “докторската зграда“

Lider - 24.03.2014

54 годишна жена попладнево си го одзема животот фрлајќи се од т.н. докторска зграда која се наоѓа веднаш до Клиничката болница во Битола. Според информациите од полицијата, станува збор за 54 ...

Трагедија во Битола: Жена се фрли од зграда

МК News - 24.03.2014

54-годишна жена попладнево си го одзема животот фрлајќи се од т.н. докторска зграда која се наоѓа веднаш до Клиничката болница во Битола. Според информациите од полицијата, станува збор за 54 ...

Трагедија во Битола: Жена се фрли од зграда

Република - 24.03.2014

54-годишна жена попладнево си го одзеде животот фрлајќи се од т.н. докторска зграда која се наоѓа веднаш до Клиничката болница во Битола. Според информациите од полицијата, станува збор за 54 ...

Во Битола жена се фрли од зграда

Кирилица - 25.03.2014

54-годишна жена вчера попладне си го одзеде животот фрлајќи се од т.н. докторска зграда која се наоѓа веднаш до Клиничката болница во Битола. Според информациите од полицијата, станува збор за 54 ...

Жена се фрли од зграда во Битола

Курир - 06.10.2014

Возрасна жена пред околу 30 минути се фрлила од зграда во центарот на Битола, пренесува локалниот сајт Шеталиште.ком.мк. Жената веднаш е е префрлена во Градската болница во Битола, а причините за ...

Четврто самоубиство од „докторската зграда“ во Битола

Н.Македонија - 24.03.2014

Попладнево во Битола се случи ново самоубиство. Од т.н. “докторска зграда”, која се наоѓа наспроти Клиничката болница животот си го одзеде средовечна жена Ј.М.

Ново самоубиство од „докторската зграда“ во Битола

Денешен - 25.03.2014

Ново самоубиство во Битола. Ј.М., жена на возраст од 54 години си го одзела животот скокајќи од т.н. “докторска зграда”, која се наоѓа наспроти Клиничката болница.