TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Канје Вест ја избриша Ким и сестрите Кардашијан

Канал5 - 11.06.2021

Канје Вест престана да ја следи Ким Кардашијан и нејзините сестри на Твитер откако излезе во јавност со нова романса со Ирина Шајк и по емитувањето на последната епизода од шоуто Keeping up with the Kardashians.

Бредли Купер се надева дека романсата меѓу Канје Вест и Ирина Шајк брзо ќе заврши

Слободен Печат - 11.06.2021

Веќе не е тајна дека Ирина Шајк и Канје Вест се во врска. Гласините за нивната романса беа потврдени откако беа видени на одмор во Прованса, каде заедно го прославија роденденот на Вест. Додека само се шпекулираше дека раперот и манекенката биле во ...

ИМААТ ИСТ ВКУС ЗА МАЖИ! Пред Канје и Ирина Шајк и Ким Кардашијан беа во врска со ОВА момче

Попара - 11.06.2021

Додека целиот свет зуе за односот меѓу руската манекенка и американскиот рапер кој сè уште е официјално оженет со Ким, многумина се сетија дека ова не е прв пат да им се прекрстат патиштата кога станува збор за мажите.

Не може без неа: Канје и Ирина биле во врска и пред неговиот брак со Ким Кардашијан

ММС - 11.06.2021

Раперот Канје Вест (44) и манекенката Ирина Шајк (35) се забавувале уште пред да се ожени со ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (40)? Пред некој ден, Канје и Ирина ги потврдија гласините за новата романса среде разводот со сопругата Ким Кардашијан, со ...

Од Роналдо до Канје: Љубовните партнери и афери на рускиот модел Ирина Шајк

Слободен Печат - 11.06.2021

Рускиот модел Ирина Шајк деновиве повторно е во центарот на вниманието на светската јавност, откако протекоа фотографиите на кои е заедно со раперот Канје Вест. Гласините едноставно не стивнуваат… И додека да дознаеме дали официјално се заедно, ...

Ирина Шајк со страшна исповед: Ми држеше пиштол на главата, имав само 6 години

Фактор - 11.06.2021

Ирина Шајк (35) не сака да споделува детали од нејзиниот приватен живот, но сега направи исклучок. Манекенката го призна непријатното искуство што и се случило кога била мала и откри какви последици имало врз неа.

Пред нејзината убавина потклекнаа најдобрите фраери – Запознајте ги сите момчиња на Ирина Шаек!

ММС - 11.06.2021

Ирина пред Кање Вест го љубеше Бредли Купер со кого ја доби својата ќерка, а пред него беше во љубовна врска со Кристијан Роналдо. Руската убавица Ирина Шаек(35) неодамна беше уловена на романтичен одмор во Франција со Кање Вест (44) а тој е само ...

Ирина Шајк бега и се крие од папараците поради Канjе Вест, по романтичното патување

+инфо - 11.06.2021

Супермоделот Ирина Шајк се врати од краткото романтично патување во Прованса, Франција, каде што беше со својот нов избраник, Канје Вест. Една од најпопуларните манекенки на денешницата, Ирина Шајк и раперот Канје Вест ги поминаа изминатите неколку ...

Фаталната Ирина Шајк: Сите нејзини мажи на кои им го скрши срцето

Женски магазин - 11.06.2021

Ирина Шајк е во врска со раперот Кание Вест, пренесуваат светските медиуми, а пред него беше во среќна врска со Вит Шнабел, актерот Бредли Купер, со кого доби ќерка и еден од најуспешните фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо.

Ким Кардашијан непријатно изненадена од новата љубов на Канје + открива зошто реши да се разведе од него

Црнобело - 11.06.2021

Во последната епизода од реалното шоу на Кардашијанс, Ким отворено зборува за осаменоста во бракот со Канје, но иако сметала дека разводот е најдобрата одлука за нив двајцата, извори откриваат дека е многу повредена што Канје најде нова љубов – ...

Што мисли Бредли Купер за романсата на Ирина Шајк и Канje Вест: „Тој се надева дека набрзо...“

Точка - 11.06.2021

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја изненади јавноста, но веројатно никој не бил толку многу изненаден колку поранешниот вереник и татко на нејзината ќерка - Бредли Купер.

ИЗРЕАГИРА ПОЛОШО ОД КИМ: Еве што мисли Бредли Купер за романсата помеѓу Ирина и Канје

Локално - 11.06.2021

Канjе Вест (44) и Ирина Шајк (35) дефинитивно се во врска – веќе не е тајна! Двојката беше фатена за време на романтичен одмор во Прованса, каде отпатуваа заедно да го прослават роденденот на раперот, а потоа се вратија во Америка.

РЕАГИРАШЕ ПОЛОШО ОД КИМ! Еве што мисли Бредли Купер за романсата помеѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Попара - 11.06.2021

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја шокираше светската јавност, но веројатно никој не е изненаден како поранешниот свршеник на Ирина и татко на нејзината ќерка Бредли Купер Канје Вест (44) и Ирина Шајк (35) дефинитивно ...

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Вистина.мк - 11.06.2021

Веста дека Ирина Шајк е во врска со Канје Вест ја изненади јавноста, но никој не е толку шокиран како поранешното момче на руската манекенка и татко на нејзината ќерка, Бредли Купер. Веќе не е тајна дека Бредли и Ирина се во врска.

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест: „Тоа е промашена инвестиција!“

Убавина и Здравје - 11.06.2021

Веста дека Ирина Шајк е во врска со Канје Вест ја изненади јавноста, но никој не е толку шокиран како поранешното момче на руската манекенка и татко на нејзината ќерка, Бредли Купер. Веќе не е тајна дека Бредли и Ирина се во врска.

Додека Ким пишува дека го сака, Канје е во Франција со Ирина Шајк

Канал5 - 10.06.2021

Додека Ким Кардашијан ги објавува нивните заеднички фотографии и романтични пораки, Канје Вест е снимен во Прованса со Ирина Шајк. Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните гласини дека Канје, кој е во процес на развод од Ким, бара ...

Комбо на денот: Ирина Шајк во комплет кој ретко кој би знаел како да го носи

Хаштаг - 10.06.2021

фото:Profimedia Убавата русинка деновиве е мета на јавноста откако беше “уловена“ во друштво на Канје Вест и се зборува дека се во романтичка врска. Двојката се уште се нема изјаснето официјално, но во меѓувреме да се задржиме на она што ни е ...