TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

📽️ УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот двор

+инфо - 11.06.2024

На видео снимката која е објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа како возрасен човек, за кој се тврди дека е наставникот го тепа ученикот, а потоа го соборува на земја. Наставникот по физичко образование А.С.

Наставник натепал ученик, се огласи министерот Шаќири

Локално - 11.06.2024

Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој малтретирал ученик во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње. -На 08.06.2024 година во 20.30 часот, припадници на Полициското одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле ...

ВИДЕО: Наставник во Боговиње истепа ученик и го собори на земја во училишниот двор

Слободен Печат - 11.06.2024

На видео снимка објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа како возрасен човек, за кој се тврди дека е наставник, тепа ученик Викендов полициски службеници од Полициско одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле од слобода С.А.

Наставник натепал ученик во тетовско училиште

24Инфо - 11.06.2024

Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој малтретирал ученик во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње. -На 08.06.2024 година во 20.30 часот, припадници на Полициското одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле ...

Инцидент во училишен двор: Наставник натепал ученик со аутизам

Скопје инфо - 11.06.2024

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со аутизам, кој воедно бил и негов ученик. На видео снимката која е објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа ...

Наставник во Боговиње натепал ученик кој му бил и син во училишен двор | ВИДЕО

Сител - 11.06.2024

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со аутизам, кој воедно бил и негов ученик. На видео снимката која е објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа ...

Наставник натепал ученик во Боговиње, се огласи министерот Шаќири

Градска - 11.06.2024

Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој малтретирал ученик во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње. -На 08.06.2024 година во 20.30 часот, припадници на Полициското одделение Камењане во тетовско Боговиње го лишиле ...

Наставник тепал ученик со аутизам среде училишниот двор

Република - 11.06.2024

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со аутизам, кој воедно бил и негов ученик. На видео снимката, објавена на повеќе медиуми на албански јазик, се гледа како ...

(ВИДЕО) ПОЛИЦИЈАТА ГО ПРИВЕДЕ: Наставник го истепал својот син во училишен двор во тетовско

Фактор - 11.06.2024

Родителот кој воедно му бил и наставник, го тепал својот син со аутизам во училишниот двор, пишуваат медиумите на албански јазик. Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во селото Боговиње го малтретирал својот ...