TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Милионер ги разлути луѓето во авион: Ѝ понудив 100.000 доалри за да ја симне маската

Канал5 - 16.03.2023

Стив Кирш, американскиот претприемач и милионер кој е заслужен за измислувањето на оптичкиот глушец, се пофалил со бизарна понуда што ѝ ја дал на личноста која седела до него во авион. Тој на Твитер напишал дека ѝ понудил на жената 100.000 долари ...

Антиваксер малтретирал жена во авион: „И понудив 100.000 долари да ја извади маската“

Точка - 16.03.2023

Почнав со 100 долари, завршив со 100.000 долари. Ме одби. Таа работи за фармацевтска компанија, напишал американскиот милионер Стив Кирш, еден од двајцата заслужни за креирањето на оптичкото глувче.

Американски милионер и понудил 100 000 долари на сопатничка во авион ако ја симне маската

Денешен - 16.03.2023

Стив Кирш, американски милионер кој е заслужен за создавањето на оптичките глувчиња, се фали дека и понудил на жена во авион 100.000 долари да ја извади маската. „Во моментов сум во авион.