TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!

СуперСпорт - 25.11.2022

Добро познато е дека кога ќе имаме големи натпреварувања скоро сите сакаат да изиграат по некој тикет во обложувалница. Овој период е идеален за тоа, а и понудата од Mozzart e фантастична и не смее да се пропушти.

Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!

Спортски - 25.11.2022

Добро познато е дека кога ќе имаме големи натпреварувања скоро сите сакаат да изиграат по некој тикет во обложувалница. Овој период е идеален за тоа, а и понудата од Mozzart e фантастична и не смее да се пропушти.