TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриени многу спецификации на Galaxy S9

Телефони.мк - 12.01.2018

Samsung се подготвува за големо шоу на MWC во Барселона следниот месец, но уште сега протекоа голем број на детали за спецификациите на Galaxy S9. Овој премиум смартфон ќе ја задржи формата на својот претходник и дизајнерски ќе има минимални ...

Самсунг идниот месец ќе го претстави Galaxy S9!

ЗаЗабава - 12.01.2018

Јужнокорејскиот гигант Самсунг потврди дека идниот месец на Mobile World Congres саемот во Барселона ќе ги претстави Galaxy S9 и Galaxy S9 ...

Новите Samsung телефони ќе добијат FM радио

Кајгана - 12.01.2018

Верувале или не, една од најголемите замерки на корисниците на Samsung е фактот дека ја снема функцијата FM радио од уредите, па компанијата ја враќа, но не поради поплаките. Samsung ја враќа опцијата за FM радио на идните модели Galaxy S9 i Galaxy ...

Новите Samsung телефони ќе добијат FM радио

USB - 12.01.2018

Верувале или не, една од најголемите замерки на корисниците на Samsung е фактот дека ја снема функцијата FM радио од уредите, па компанијата ја враќа, но не поради поплаките. Samsung ја враќа опцијата за FM радио на идните модели Galaxy S9 i Galaxy ...

Новите Samsung телефони ќе добијат FM радио

GSM.mk - 13.01.2018

Верувале или не, една од најголемите замерки на корисниците на Samsung е фактот дека ја снема функцијата FM радио од уредите, па компанијата ја враќа, но не поради поплаките. Samsung ја враќа опцијата за FM радио на идните модели Galaxy S9 i Galaxy ...