TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 24 септември: Голем е притисокот да успеете

Слободен Печат - 24.09.2021

Во последно време, имате тенденција да се врзувате за луѓе кои не се подготвени за поцврста емотивна врска, најчесто со уметнички аспирации. Сепак, чувствувате голема привлечност кон нив. Можно е вие ​​самите да не сакате да се посветите на никого, ...

Дневен хороскоп за 24. септември 2021 година

Канал5 - 24.09.2021

Дневен хороскоп за петок, 24. септември 2021 година. Вага 24.9.-23.10 Љубов Веројатно денеска ќе бидете расположени да покажете повисоко ниво на чувствителност отколку вообичаеното. Тоа ќе му се допадне на партнерот.

Пари за Водолијата и нова љубов за Ракот – Дневен хороскоп (24.09.2021)

Скопје24 - 24.09.2021

Овен Работа: Вложувате голем напор, но на крајот не оставате позитивен впечаток на конкретните соработници. Побарајте добар совет или нечие посредување во врска со бизнисот со кој се занимавате.

Дневен хороскоп за петок (24. септември 2021)

ТВ21 - 24.09.2021

ОВЕН Работа: Ќе успеете да остварите она што сте го планирале. Денешниот ден ви е генерално поволен за работа. Љубов: Можно е да не сте сигурни во чувствата на личноста која ви се допаѓа и уште балансирате. Здравје: Ќе ви годи прошетка.

Дневен хороскоп за петок, 24.09.2021: Се обидувате да го одложите состанокот со една личност, но тоа е само привремено ...

Екран - 24.09.2021

Овен Љубов: Бидете нежни и имагинативни во друштво на саканата личност. Ако сте слободни, одговорете на нечиј повик. Работа: Проблемите полесно се решаваат со нечие присуство или договор. Прифатете нечиј корисен совет.

Дневен хороскоп за петок (24.09.2021)

4NEWS - 24.09.2021

ОВЕН Работа: Ќе успеете да остварите она што сте го планирале. Денешниот ден ви е генерално поволен за работа. Љубов: Можно е да не сте сигурни во чувствата на личноста која ви се допаѓа и уште балансирате. Здравје: Ќе ви годи прошетка.

Дневен хороскоп за петок, 24 септември 2021 година

Нетпрес - 24.09.2021

ОВЕН Работа: Ќе успеете да остварите она што сте го планирале. Денешниот ден ви е генерално поволен за работа. Љубов: Можно е да не сте сигурни во чувствата на личноста која ви се допаѓа и уште балансирате. Здравје: Ќе ви годи прошетка.

Дневен хороскоп за петок (24.09.2021)

Lider - 24.09.2021

ОВЕН Работа: Ќе успеете да остварите она што сте го планирале. Денешниот ден ви е генерално поволен за работа. Љубов: Можно е да не сте сигурни во чувствата на личноста која ви се допаѓа и уште балансирате. Здравје: Ќе ви годи прошетка.

Дневен хороскоп: Овој знак го очекува „жешка вечер“

Press24 - 24.09.2021

ОВЕН Работа: Ќе успеете да остварите она што сте го планирале. Денешниот ден ви е генерално поволен за работа. Љубов: Можно е да не сте сигурни во чувствата на личноста која ви се допаѓа и уште балансирате. Здравје: Ќе ви годи прошетка.

Дневен хороскоп за 24-ти септември: Водолиите ќе ги исцрпат семејните обврски, биковите ги очекува љубовна авантура

Убавина и Здравје - 24.09.2021

Во последно време, имате тенденција да се врзувате за луѓе кои не се подготвени за поцврста емотивна врска, најчесто со уметнички аспирации. Сепак, чувствувате голема привлечност кон нив. Можно е вие ​​самите да не сакате да се посветите на никого, ...

Дневен хороскоп за 23. септември 2021 година

Канал5 - 23.09.2021

Дневен хороскоп за четврток, 23. септември 2021 година. Девица 23.8.-23.9. Љубов Ќе балансирате меѓу своите желби и реалните можности. Ништо нема да се прави на сила , туку само со трпение.

Дневен хороскоп за четврток (23. септември 2021)

ТВ21 - 23.09.2021

ОВЕН Работа: Можни се финансиски пресврти. Во оваа фаза големи се шансите за промена на работата кај вас. Љубов: Ве очекува ден во кој се можни караници со саканата личност. Стабилноста на врската може да биде загрозена. Здравје: Зголемен апетит.

Дневен хороскоп за 23 септември

Независен - 23.09.2021

ОВЕН РАБОТА: Имате силна професионална сила. Треба да го искористите ова што е можно поскоро. Вашата конкуренција поминува низ знакот Водолија или Лав. ЉУБОВ: Вашиот партнер мисли дека не сте доволно нежни и посветени на домот и взаемната љубов.

Дневен хороскоп за четврток, 23 септември 2021 година

Нетпрес - 23.09.2021

ОВЕН Работа: Можни се финансиски пресврти. Во оваа фаза големи се шансите за промена на работата кај вас. Љубов: Ве очекува ден во кој се можни караници со саканата личност. Стабилноста на врската може да биде загрозена. Здравје: Зголемен апетит.

Дневен хороскоп за четврток, 23.09.2021: Нема потреба да се истакнувате во непознато друштво. Обрнете внимание на ...

Екран - 23.09.2021

Овен Љубов: Непотребно се грижите за нечие однесување. Не постои начин да ги усогласите вашите желби и потреби во врска со саканата личност. Работа: Заинтересирани сте за работни места што носат паричен надоместок или материјални аспекти.

Дневен хороскоп: Овој знак го очекува покачување на плата

Press24 - 23.09.2021

Овен Љубов: Непотребно се грижите за нечие однесување. Не постои начин да ги усогласите вашите желби и потреби во врска со саканата личност. Работа: Заинтересирани сте за работни места што носат паричен надоместок или материјални аспекти.

Дневен хороскоп за четврток (23.09.2021)

4NEWS - 23.09.2021

ОВЕН Работа: Можни се финансиски пресврти. Во оваа фаза големи се шансите за промена на работата кај вас. Љубов: Ве очекува ден во кој се можни караници со саканата личност. Стабилноста на врската може да биде загрозена. Здравје: Зголемен апетит.

Дневен хороскоп за четврток, 23 септември 2021 година

Вистина.мк - 23.09.2021

ОВЕН Работа: Можни се финансиски пресврти. Во оваа фаза големи се шансите за промена на работата кај вас. Љубов: Ве очекува ден во кој се можни караници со саканата личност. Стабилноста на врската може да биде загрозена. Здравје: Зголемен апетит.

Љубовни грешки кои дури и најинтелигентни жени ги прават

Пулс24 - 22.09.2021

Постојат одредени постапки и чекори во љубовниот однос на кои не е имуна ниту една жена, без разлика колку е паметна, мудра или силна. Во продолжение ги издвојуваме најчестите грешки во љубовта кои дури и најинтелигентните дами ги прават… Експертите ...