TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 8 декември: Ќе ве следи емоционален немир

Слободен Печат - 08.12.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 8 декември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Денеска ќе ви се понудат нови идеи во деловната соработка. Делумно ќе сте воздржани, бидејќи вашиот избор произлегува од договор со постара ...

ХОРОСКОП ЗА 8-МИ ДЕКЕМВРИ: На Раковите им чука минатото на врата, а Лавовите ќе дознаат кои им се вистински пријатели

Попара - 08.12.2023

Овен Денеска ќе завршите многу работа за да можете да се одморите и опуштите во наредните денови. Не дозволувајте другите да си играат со вашите емоции, особено кога се во прашање членовите на семејството. Здравјето е одлично.

Раковите имаат непријатности на работаА, Овнови водете грижа за вашето ЗДРАВЈЕ – хороскопот за петок е подготвен, еве ...

Во Центар - 08.12.2023

Полека се подготвуваме за викенд. Што и да ве очекува денес, потрудете се да останете присебни, завршете се што е итно и подгответе се за шармот на викендот. Во меѓувреме, погледнете што предвидуваат астролозите за вашиот знак, избегнувајте неволји ...

ХОРОСКОП ЗА 7-МИ ДЕКЕМВРИ: Рибите да не влегуваат во расправии, а Јарците ги чека деловен поттик

Попара - 07.12.2023

Овен Денес ќе бидете под силен аспект на нервоза и напнатост поради лошата комуникација во семејството која трае веќе некое време. Не се откажувајте од вашите цели и вашите намери бидејќи имате право на тоа. Проблем со настинка.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 7 декември 2023 (четврток): Расположението е на ниво, ќе бидете среќни!

Убавина и Здравје - 07.12.2023

Овен До крајот на денот грижете се за можни конфликти во кругот на семејството. Се однесува на некој проблем што го влечевте од претходно, а на вас останува да решите одредени работи и да не создавате непотребна тензија.

Дневен хороскоп: 3 знаци ги чека напорен ден, бидете внимателни

Хаштаг - 10.01.2024

Овен Вашата енергија е многу силна и денес ќе ја искористите преку справување со други луѓе. Личноста под знакот Лав ви е голема поддршка на деловната страна. Љубовната ситуација е комплицирана. Висок притисок.

Јарците чекаат деловен поттик, Водолиите се под притисок: Дневен хороскоп за 8 декември

Женски магазин - 07.12.2023

Овен Денес ќе бидете под силен аспект на нервоза и напнатост поради лошата комуникација во кругот на семејството која трае веќе некое време. Не се откажувајте од вашите цели и вашите намери бидејќи имате право на тоа. Проблем со настинка.

Хороскоп за петок: Водолиите се под притисок, Девиците фокусот го ставаат на себе

Хаштаг - 08.12.2023

Овен Денес ќе бидете под силен аспект на нервоза и напнатост поради лошата комуникација во кругот на семејството која трае веќе некое време. Не се откажувајте од вашите цели и вашите намери бидејќи имате право на тоа. Проблем со настинка.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 8 декември 2023 (петок)

Убавина и Здравје - 08.12.2023

Овен Денес ќе бидете под силен аспект на нервоза и напнатост поради лошата комуникација во кругот на семејството која трае веќе некое време. Не се откажувајте од вашите цели и вашите намери бидејќи имате право на тоа. Проблем со настинка.