TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Северина со заводлива фотографија ја најавува новата турнеја

Канал5 - 11.11.2019

Северина со полна пареа се подготвува за нова турнеја. Таа турнејата ја најави со заводлива фотографија на која позира во црн корсет, мрежести чорапи и високи потпетици. „Подготвена за шоу“, најави пеачката со фотографијата.

Северина во жешко издание ги распамети фановите

Точка - 11.11.2019

Северина со полна пареа ја подготвува својата нова турнеја, а меѓу останатото, ја најави со предизвикувачка фотографија. Имено, на фотографијата пејачката е облечена во црн корсет со чипкасти детали, жешки панталони, мрежести хулахопки и штикли.