TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија и доби неочекуван лајк

Канал5 - 12.06.2019

Денеска руската манекенка Ирина Шајк на својот Инстаграм објави атрактивна фотографија и доби стотици илјади лајкови , меѓу кои и еден неочекуван. Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице.

Ирина Шајк: Најдобрите модни изданија на руската убавица

Кајгана - 12.06.2019

Руската манекенка Ирина Шајк е во центарот на медиумското внимание деновиве, по веста дека го напуштила холивудскиот актер Бредли Купер и ставила крај на четиригодишната врска. Се шират шпекулации дека можна причина за раскинувањето е тесното ...

Ирина Шајк објави сексапилна фотографија: Ќе се изненадите кога ќе видите кој ставил лајк

Точка - 12.06.2019

Ирина Шајк денес на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во бикини од брендот во кој е заштитно лице. Убавата Русинка неодамна ја прекина четиригодишната љубовна врска со актерот Бредли Купер, а бројните обожаватели го следат ...

Љубовен триаголник: Актерот се забавува, манекенката објавува фотографии, а поранешниот свршеник "лајкува"

Точка - 12.06.2019

По пишувањето во медиумите за раскинувањето на холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, вниманието на јавноста овие денови е завртено кон животот на овој познат пар.

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Репортер - 12.06.2019

Светскиот модел Ирина Шајк вешто ги одбегнува разговорите со новинарите на темата развод и расправиите кои ги има со нејзиниот сопруг Бредли Купер, пишуваат американските медиуми. По веста дека таа и официјално се иселила од нивниот заеднички дом, ...

Сепак не е виновна Лејди Гага: Се појави нова теорија за раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер

Вистина.мк - 12.06.2019

Манекенката Ирина Шајк и Бредли Купер повеќе не се заедно, а наводно и Ирина се иселила од домот каде што живееше со Бредли. Меѓутоа, како што пренесуваат медиумите Бредли почнал да излегува и е подготвен за нови девојки.

Сепак била виновна Лејди Гага

Канал5 - 11.06.2019

Се појавија детали за распадот на врската меѓу холивудската двојка Бредли Купер и Ирина Шајк. Иако со месеци се претпоставуваше , веста за распадот на врската меѓу актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк, ги изненади фановите кои се надеваа ...

Ирина Шајк со провокативна фотографија веднаш по раскинувањето со Бредли Купер

Курир - 11.06.2019

Како што можеби сте забележале, освен ако не сте премногу зафатени, Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот ...

Филмот со Лејди Гага беше почетокот на крајот за Бредли Купер и Ирина Шајк

Кајгана - 11.06.2019

Една од најатрактивните славни двојки, холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, ја прекинаа врската после четири години поминати заедно. Веста секако веднаш предизвика лавина од коментари и шпекулации зошто двојката што има ...

Од каде сега ТОЈ со „лајк“ на фотка од Ирина Шајк на Инстаграм?

Таратур - 13.06.2019

Руската убавица и планетарно славна манекенка Ирина Шајк, вчера на Инстаграм, своите тамошни следбеници ги поздрави со една заводлива фотографија на која позира во бикини во близина на мал водопад.

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Денешен - 12.06.2019

Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван.Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице.

Конечно откриена причината за нивниот развод

Слободен Печат - 11.06.2019

Руската убавица и актерот од самиот почеток на врската инсистираа интимните детали да ги задржат за себе, затоа и разводот изненади многумина. Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се ...

Почетокот на крајот на врската меѓу Ирина Шајк и Бредли Купер беше филмот „A Star is Born“

Точка - 11.06.2019

Еден од најатрактивните холивудски парови, актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк ја прекинаа нивната врска пред неколку дена, а со тоа покренаа лавина шпекулации и гласини. Сепак извори блиски на парот тврдат дека за сè е виновен филмот „A ...

Зошто Ирина Шајк го откачи Бредли Купер + реакциите на твитерџиите

Црнобело - 11.06.2019

По повеќе од 4 години заедно Ирина одлучи да го напушти Бредли, а фановите прогнозираа дека нема да бидат изненадени ако Лејди Гага и Бредли почнат да се состануваат наскоро. Разделбата на Ирина Шајк (33) и Бредли Купер (44) дојде како разочарување, ...

Ирина Шајк нема време за тага: Ужива во прекрасниот Исланд

Слободен Печат - 11.06.2019

Патувањето во националниот парк „Скафтафел“ ѝ ја врати насмевката на лицето. Откако ги спакува куферите и замина од домот што го делеше со Бредли Купер, манекенката Ирина Шајк замина на Исланд.

ФОТО: Ирина Шајк го остави Бредли Купер па провоцира на Инстаграм

Press24 - 11.06.2019

Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот ...

Преубавото тело на Ирина Шајк

ММС - 12.06.2019

Како што можеби сте забележале, освен ако не сте премногу зафатени, Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот ...