TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хали Бери откри: Првиот бакнеж беше со девојка

Press24 - 23.02.2021

Актерката Хали Бери откри дека првиот бакнеж во нејзиниот живот бил со девојка. -Имав момче, се викаше Лашан Бојд и сакав да искусам француски бакнеж со него, но затоа побарав помош од мојата најдобра пријателка, рече Бери во седмата емисија од ...

Хали Бери открива: Мојот прв бакнеж беше со девојка

Слободен Печат - 23.02.2021

Оскаровката Хали Бери во седмата емисија од серијалот „Bad & Blooshy“ која ја снима со нејзината пријателка, модната стилистка Линдзи Флоренс, откри дека нејзиниот прв бакнеж бил со девојка.

Актерката Хали Бери открива: „Мојот прв бакнеж беше со девојче“

Попара - 23.02.2021

Оскаровката Хали Бери откри во седмата епизода од серијата „Bad & Booshy“, која ја снима со нејзината пријателка, модната стилистка Линдзи Флорес, дека нејзиниот прв бакнеж бил со девојка.

Хали Бери призна: Првиот бакнеж беше со девојка

Нетпрес - 24.02.2021

Актерката Хали Бери откри дека првиот бакнеж во нејзиниот живот бил со девојка. -Имав момче, се викаше Лашан Бојд и сакав да искусам француски бакнеж со него, но затоа побарав помош од мојата најдобра пријателка, рече Бери во седмата емисија од ...