TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Моника Белучи откри дека поранешниот сопруг не ѝ помага за децата

Макфакс - 09.04.2020

Италијанската актерка Моника Белучи (51), која со години живее во Франција, во долго интервју откри што сè мора да прави во време на карантин за своите две ќерки. Таа во моментот е во изолација поради пандемијата на коронавирусот и вели дека е ...

Моника Белучи првпат јавно го нападна поранешниот сопруг - „Венсан ги заборави ќерките, се надевам дека ќе почне да се ...

Точка - 08.04.2020

Моника Белучи која со година живее во Франција, а сега во интервју признала што сè мора да прави за ќерките во карантин. Моментално и таа е во самоизолација и вели дека таа е единствена која се грижи за нејзините ќерки Дева (15) и Леона (9), за ...

Моника Белучи за првпат јавно го повика својот поранешен сопруг: Се надевам дека ќе почне да се грижи

Локално - 08.04.2020

Италијанската актерка Моника Белучи (51), која со години живее во Франција, во интервју призна што се мора да прави за нејзините две ќерки за време на карантинот. Во моментов таа е во самоизолација поради пандемијата на коронавирус и вели дека таа е ...

Моника Белучи првпат го прозва бившиот: „Се надевам дека еден ден ќе почне да се грижи“

Вистина.мк - 08.04.2020

Италијанската актерка Моника Белучи која долго време живее во Франција во интервју откри што мора да прави за нејзините ќерки за време на карантин. Актерката се наоѓа во самоизолација и таа е единствена која се грижи за ќерките Деви и Леони.

Моника Белучи првпат јавно го прозва поранешниот сопруг: Се надевам дека ќе почне да се грижи ФОТО

+инфо - 08.04.2020

Италијанската актерка Моника Белучи (55) која со години живее во Франција, во големото интервју признала што сѐ за време на карантинот мора да прави за своите две ќерки. Во моментов таа се наоаѓа во самоизолација поради пандемијата на коронавирусот, ...

Моника Белучи јавно го критикуваше поранешниот сопруг: Се надевам дека конечно ќе започне да се грижи!

Слободен Печат - 08.04.2020

Познатата италијанската актерка Моника Белучи (55) која со години живее во Франција, во големото интервју призна што сѐ за време на карантинот мора да прави за своите две ќерки. Во моментов таа се наоаѓа во самоизолација поради пандемијата на ...

Моника Белучи првпат во јавноста го критикуваше поранешниот маж

Репортер - 09.04.2020

Познатата италијанската актерка Моника Белучи (55) која со години живее во Франција, во интервју призна што сѐ парви за време на карантинот заедно со своите две ќерки. Во моментов таа се наоаѓа во самоизолација поради пандемијата на коронавирусот, а ...