TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Продолжува старателската битка: Анџелина мора да му попушти на Бред

Кајгана - 13.06.2018

Иако Анџелина Џоли и Бред Пит поднесоа барање за развод пред две години, процесот уште не е ни од далеку готов. Овојпат проблем не е поделбата на имотот, туку старателството над нивните шест деца.

(ФОТО) Ангелина Џоли ја загубила битката со Бред Пит: Судијата смета дека глумицата им наштетува на децата!

Екран - 13.06.2018

Бред Пит отсега ќе може да им се јавува на децата кога сака и да им испраќа СМС без Џоли тоа внимателно да го контролира, како порано. Мадокс (16) единствен има право да одлучи колку време сака да мине со таткото… Глумицата Ангелина Џоли (43) би ...

Глумицата мора да ги почитува условите на Бред Пит, бидејќи може да остане без старателство

Точка - 13.06.2018

Анџелина Џоли треба да му овозможи на Бред Пит почесто гледање со своите деца, инаку би можела да остане без старателство. Според документите од Врховниот суд во Лос Анџелес, губењето на врската со таткото би можело да биде погубно за децата.

Судот и нареди на Џоли да му дозволува на пит почесто да ги гледа своите деца

Стандард - 13.06.2018

Судот во Лос Анџелес и наложи на Анџелина Џоли да дозволи нејзин поранешен сопруг Бред Пит почесто да се гледа со нивните шест деца Медокс (16), Пакс (14), Захара (13), Шилох (12) и близнаците Вивиен и Нокс (9).

Продолжува старателската битка: Анџелина мора да му попушти на Бред

Локално - 13.06.2018

Иако Анџелина Џоли и Бред Пит поднесоа барање за развод пред две години, процесот уште не е ни од далеку готов. Овојпат проблем не е поделбата на имотот, туку старателството над нивните шест деца.

Пит и создаде удар на Џоли

Локално - 13.06.2018

Поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит ги имаат синовите Мадокс (16) и Пакс (15), ќерките Захара (13) и Шилох (11) и близнаците Вивиен и Кнокс (9), а во моментот се води судски процес над старателството и судијата истакнува дека ...

Анџелина Џоли доби судска наредба да дозволи децата почесто да се гледаат со Бред Пит

Бриф - 13.06.2018

Судот во Лос Анџелес и наложи на Анџелина Џоли да дозволи нејзин поранешен сопруг Бред Пит почесто да се гледа со нивните шест деца Медокс (16), Пакс (14), Захара (13), Шилох (12) и близнаците Вивиен и Нокс (9).

Анџелина Џоли доби судска наредба да дозволи децата почесто да се гледаат со Бред Пит

+инфо - 13.06.2018

- Доколку децата немаат изграден однос со нивниот татко, тоа може да биде штетно за нивните животи.- стои во судската одлука со која се предупредува познатата актерка. Судот во Лос Анџелес и наложи на Анџелина Џоли да дозволи нејзин поранешен сопруг ...

Анџелина Џоли доби судска наредба во корист на Бред Пит

Репортер - 13.06.2018

Судот во Лос Анџелес и наложи на Анџелина Џоли да дозволи нејзин поранешен сопруг Бред Пит почесто да се гледа со нивните шест деца Медокс (16), Пакс (14), Захара (13), Шилох (12) и близнаците Вивиен и Нокс (9).