TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Овие 3 хороскопски знаци ќе доживеат пекол до крајот на месецот: Само ќе им излегуваат проблеми, а некои ќе добијат и ...

Убавина и Здравје - 27.03.2023

Овие 3 хороскопски знаци ќе бидат несреќни до крајот на март 2023 година, бидејќи ќе им се случуваат многу проблеми Има уште неколку дена до крајот на март. Овој период ќе биде особено тежок на емотивен план за некои знаци.

Ваги-љубовта ви е во криза, за Водолиите пристигнува лоша вест: Неделен хороскоп за 27 март-2 април

Женски магазин - 27.03.2023

Овен Ќе бидете многу напнати бидејќи некои работи не одат како што очекувате поради влијанието на Марс. Во следните неколку дена внимавајте што зборувате за другите. Бик Неделава се работи за решавање на љубовна ситуација, особено ако за партнер ...

АКО СТЕ МЕЃУ ОВИЕ 7 ЗНАЦИ, ВНИМАВАЈТЕ: Марс во РАК носи ХАОС, а еве на кого ќе му биде НАЈТЕШКО!

Во Центар - 25.03.2023

На 25 март планетата Марс конечно го напушта знакот Близнаци и преминува во знакот на емотивниот Рак каде ќе остане до 20 мај. Марс остана во знакот Близнаци скоро седум месеци и ова беше многу интересен период за сите оние луѓе кои требаше добро да ...

Неделен хороскоп: Најголемата среќа досега го чека еден знак

Хаштаг - 27.03.2023

Овен Ќе бидете многу напнати бидејќи некои работи не одат како што очекувате поради влијанието на Марс. Во следните неколку дена внимавајте што зборувате за другите. Бик Неделава се работи за решавање на љубовна ситуација, особено ако за партнер ...

Марс во рак им носи хаос на сите хороскопски знаци: Овие три ќе бидат посебно на удар!

Женски магазин - 27.03.2023

На 25 март планетата Марс конечно го напушти знакот Близнаци и премина во знакот на емотивниот Рак, каде што ќе остане до 20 мај. Марс остана во знакот Близнаци скоро седум месеци и ова беше многу интересен период за сите оние луѓе кои требаше добро ...