TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Камион излета од автопатот и заврши во дворот на полициската станица, возачот повреден

Канал5 - 18.03.2023

Поладнево камион излета од коловозната лента на автопатот Гостивар - Тетово, ја скрши заштитната ограда и заврши во дворот од Полициската станица за безбедност во патниот сообраќај. Според првичните информации од тетовската пожарна, возачот повреден.

ПОЖАРНИКАРИ ГО СПАСИЈА ВОЗАЧОТ: Црногорски камион заврши во двор на полициска станица

Фактор

Камион излета од автопатот и заврши во дворот на полициската станица, возачот повреден

Алсат-М

(Фото) Камион излета од автопатот Тетово-Гостивар и заврши во дворот на полициската станица, возачот повреден

еМагазин

Камион излета од автопатот и заврши во дворот на полициската станица, возачот повреден

Бриф

Камион излета од автопатот и заврши во дворот на полициската станица, возачот повреден

Во Центар

Црногорски камион излета од автопатот и заврши во дворот на полициската станица, возачот повреден

Република

ТВ21 4NEWS Либертас Слободен Печат Опсервер Вечер Прес MakPress