TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Северина објави фотографија во бикини - фановите ја нападнаа дека е преслаба

Press24 - 18.07.2019

Хрватската пејачка Северина со сопругот Игор и синот Александар е на одмара во Бодрум, Турција. Во последно време Северина често добива критики дека е преслаба. Така беше и по последната нејзина објавена фотка во бикини.

(ВИДЕО) Северина и на 47-години изгледа феноменално по бикини

iPortal - 18.07.2019

Северина со сопругот Игор и синот Александар се одмара во Бодрум, Турција. Таа на социјалните мрежи објави фотографија во бикини, а дел од нејзините фанови ја искритикуваа за нејзиниот преслаб изглед.