TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Тејлор Свифт се расплака на нејзиниот концерт: Еве што ѝ предизвика солзи

Еспресо - 23.03.2023

Американската пејачка се расплака на својот концерт во Аризона, изведувајќи песна која е посветена на покојната нејзина баба Марџори Финлеј. Пред да почне со изведба на песната, Тејлор ја спомна посветата за нејзината баба и слеа неколку солзи.

(Видео) Тејлор Свифт со наелектризирана коса се појави на концерт

Репортер - 23.03.2023

Американската пејачка Тејлор Свифт (33) моментално е на концертна турнеја. Таа неодамна на концерт скокна од сцената во публиката и ги воодушеви своите обожаватели. Од концертот на Свифт се појавија видеа на социјалните мрежи како нејзината коса е ...

Се венчаа пред илјадници луѓе: Желбата си ја исполнија на концертот на Тејлор Свифт за кој зборува целиот свет (ВИДЕО)

Хаштаг - 23.03.2023

Двојка од САД ршеи да ги претвори своите соништа во реалност и да се венча на концертот на нивната омилена пејачка. Тие го искористија вистинскиот момент, повикаа сведоци и ги прочитаа своите завети пред илјадници луѓе.

ВИДЕО: Тејлор Свифт се расплака среде концерт пеејќи ја песната за нејзината баба

Локално - 23.03.2023

Американската пејачка Тејлор Свифт се расплака за време на нејзиниот концерт во Аризона, САД, пред неколку дена, додека изведуваше песна посветена на нејзината почината баба Марџори Финлеј.

Тејлор Свифт се расплака среде концерт, додека пееше песна посветена на баба ѝ (ВИДЕО)

Канал5 - 23.03.2023

Американската пејачка Тејлор Свифт се расплака за време на нејзиниот концерт во Аризона, САД, пред неколку дена, додека изведуваше песна посветена на нејзината покојна баба Марџори Финли. За време на изведбата на песната „Марџори“, која ја објави во ...

(ВИДЕО): Тејлор Свифт се расплака среде концерт пеејќи ја песната за својата баба

Убавина и Здравје - 24.03.2023

Американската пејачка Тејлор Свифт се расплака за време на нејзиниот концерт во Аризона, САД, пред неколку дена, додека изведуваше песна посветена на нејзината почината баба Марџори Финлеј.