TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 27 ноември: Не поставувајте погрешни прашања во погрешно време

Слободен Печат - 27.11.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 27 ноември , прочитајте што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Овни, избегнувајте ризични ситуации и бидете мудри во средбата со вашите соработници.

Дневен хороскоп за сабота, 25-ти ноември 2023-та

Нетпрес - 25.11.2023

ОВЕН Во следните неколку дена од викендот ќе бидете под силно влијание на личност под знакот на Јарец која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Не дозволувајте другите да ве обвинуваат што не сте секогаш тука за нив, вие сте најважната личност, ...

Дневен хороскоп за сабота, 25-ти ноември 2023-та

365 - 25.11.2023

ОВЕН Во следните неколку дена од викендот ќе бидете под силно влијание на личност под знакот на Јарец која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Не дозволувајте другите да ве обвинуваат што не сте секогаш тука за нив, вие сте најважната личност, ...

Неделен хороскоп од 27 ноември до 2 декември: Близнаците да се чуваат од расправии, Лавовите од негативна енергија, а ...

Женски магазин - 27.11.2023

Овен Во следните неколку дена ќе бидете под силно влијание на личност под знакот на Јарец, која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Не дозволувајте другите да ве обвинуваат што не сте секогаш тука за нив, вие сте најважната личност, особено во ...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 27 ноември 2023 (понеделник): Близнаците ќе имаат кавги со партнерот, Терезиите ќе добијат добри ...

Убавина и Здравје - 27.11.2023

Овен Во следните неколку дена ќе бидете под силно влијание на личност под знакот на Јарец која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Не дозволувајте другите да ве обвинуваат што не сте секогаш тука за нив, вие сте најважната личност, особено во ...