TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Најомразената Британка“ на членовите на семејството им наплаќа по 170 евра за божикната вечера

Канал5 - 02.12.2023

Британката Карла Белучи (42) е наречена „најомразената жена во Британија“, а сега повторно е во центарот на вниманието. Овој пат причината била тоа што на членовите на семејството им ја наплатила божиќната вечера што ја организирала.

Скандал на мрежите: Белучи планира да му ја наплати божиќната вечера на семејството

Вечер Прес - 02.12.2023

Карла Белучи на социјалните мрежи објави дека планира да земе по 173 евра од секој член на семејството за празнична божиќна вечера. Карла Белучи, која вели дека прави сè „за профит“, сака да ја плати божиќната вечера на своето семејство бидејќи ...

На семејството им наплатува по 170 евра за божиќната вечера: Поевтина сум од ресторан

Слободен Печат - 01.12.2023

Британката Карла Белучи има специјално божиќно изненадување за своите гости со кои ќе ги пречека на вратата од својот дом, пишува „Дејли мејл“. Таа планира на секој од нив да им ја наплати вечерата што ја подготвила, бидејќи смета дека заслужува да ...