TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мејл го уништи принцот Ендру: Барал информации за тинејџерката која Епстајн ја подведувал! Еве што го интересирало

Точка - 03.12.2019

Принцот Ендру наводно пратил мејл во кој поставувал одредени прашања за Вирџинија Робертс, која тврди дека ја силувал кога имала 17 години. По истрагата на BBC Panorama, војводата е соочен со нови обвиненија за поврзаност со осудениот сексуален ...

Британскиот принц ме присили на секс кога имав 17 години, се потеше врз мене! ВИДЕО

+инфо - 03.12.2019

Робертс на Би-би-си ги прераскажала главните детали од нејзината врска со принцот. На Би-би-си синоќа беше прикажано интервјуто со Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има сексуален однос со принцот Ендру во времето кога тој ...

ВИДЕО/ Британскиот принц ме натера на секс, се потеше врз мене

Вечер Прес - 03.12.2019

Вечерва на Би-би-си ќе биде прикажано интервју со Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била принудена на сексуален однос со принцот Ендру во време кога тој бил близок пријател на милијардерот педофил Џефри Епстајн.

Жртвата на принцот Ендрју: Имав 17 и морав да го усреќам

Локално - 03.12.2019

Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има однос со принцот Ендрју, во време кога тој бил близок пријател со милијардерот и педофил Џефри Епштајн, даде интервју за BBC.

Промени во кралското семејство: Кралицата Елизабета оди во пензија, а принцот Чарлс се подготвува да стане крал за 18 ...

Вистина.мк - 02.12.2019

Синот на британската кралица Елизабета II, принцот Чарлс полека се подготвува да ја преземе круната, а на престолот официјално ќе дојде кога неговата мајка ќе наполни 95 години. Британскиот „Метро“, објави дека принцот Чарлс се сретнал со својот ...

Принцот Чарлс воведува мерки: Кралицата Елизабета оди во пензија, а дел од кралското семејство „ќе лета“ од палатата ...

Слободен Печат - 02.12.2019

Принцот од Велс наводно минатата недела за тоа го известил својот татко, принцот Филип. Принцот Чарлс (71), кога ќе стане крал, планира да ги сведе членовите на кралското семејство на синовите Вилијам и Хари, нивните сопруги и децата, а се верува ...

Принцот Чарлс најави тектонски промени во британското кралско семејство – Кралицата си заминува за 18 месеци

Канал5 - 01.12.2019

Принцот Чарлс има намера да го сведе бројот на членовите на кралското семејство на своите синови Вилијам и Хари, нивните сопруги и децата и самиот себеси кога тој ќе стане крал. Неговите планови се верува дека биле поттикнати од неодамнешниот ...

Кралицата Елизабета оди во пензија, принцот Чарлс се подготвува да стане крал за 18 месеци

+инфо - 02.12.2019

Чарлс треба да ги преземе сите семејни работи и дневните обврски на неговата мајка. Неговите планови се верува дека биле поттикнати од неодамнешниот педофилски скандал на неговиот брат, принцот Ендрју, објавија денеска британските медиуми.

Вирџинија Робертс: Морав да го УСРЕЌАМ принцот Ендрју,

iPortal - 03.12.2019

Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има однос со принцот Ендрју, во време кога тој бил близок пријател со милијардерот и педофил Џефри Епштајн, даде интервју за BBC.

Британскиот принц ме присили на секс кога имав 17 години, неговата пот течеше по мене! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 03.12.2019

Робертс на Би-би-си ги прераскажа главните детали од нејзиниот однос со принцот. На Би-би-си синоќа беше прикажано интервјуто со Вирџинија Робертс , жената која тврди дека била присилена да има сексуален однос со принцот Ендру во времето кога тој ...

Вирџинија Робертс за оргиите со принцот: Имав 17 години кога ме силуваше, неговата пот се слеваше врз мене

Република - 03.12.2019

На Би-би-си синоќа беше прикажано интервјуто со Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има сексуален однос со принцот Ендру во времето кога тој бил близок пријател на милијардерот педофил Џефри Епштајн.