TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѕвездите го поддржуваат враќањето на Кевин Спејси на сцената

Нетпрес - 18.05.2024

Шерон Стоун, Стивен Фрај и Лијам Нисон побараа на Кевин Спејси да му се дозволи да се врати на актерството, пишува BBC. Познатиот актер немаше ниедна голема улога на филмското платно, телевизискиот екран или во театарот откако беше обвинет за ...

Шерон Стоун и Лијам Нисон бараат на филмското платно да се врати Кевин Спејси актерот кого го обвинуваат за сексуално ...

ММС - 17.05.2024

Шерон Стоун и Лијам Нисон се меѓу актерите кои застанаа во одбрана на Кевин Спејси и бараат негово враќање во индустријата, по серијата обвинувања за сексуален напад. Спејси не работел во Холивуд откако неколку мажи го обвинија за сексуално ...

Холивудските ѕвезди го поддржуваат Кевин Спејси: Шерон Стоун и Лијам Нисон бараат оскаровецот повторно да глуми

Слободен Печат - 17.05.2024

Лијам Нисон , Шерон Стоун и Стивен Фрај апелираа заедно со нивните колеги повторно да ги отворат вратите на холивудските студија за актерот Кевин Спејси . Британски „Телеграф“ ги објави изјавите на голем број јавни личности кои бараат на актерот да ...

Поддршка на Кевин Спејси, колегите бараат на оскаровецот да му се дозволи да глуми

24Инфо - 17.05.2024

Шерон Стоун, Лиам Нисон и Стивен Фрај се само дел од актерите кои апелираа на нивниот колега и двократен оскаровец Кевин Спејси повторно да му биде дозволено да глуми. Спејси не глумеше од 2017 година, кога беше обвинет за сексуално вознемирување и ...

Шерон Стоун и колегите побараа Кевин Спејси пак да почне да глуми откако беше ослободен од обвиненијата за сексуален ...

Сакам да кажам - 17.05.2024

Шерон Стоун, Стивен Фрај и Лијам Нисон побараа на Кевин Спејси да му се дозволи повторно да глуми. Актерот не е активен од 2017, откако беше обвинет за недолично сексуално однесување. Спејси минатата година беше прогласен за невин за сите обвиненија ...

Ѕвездите го поддржуваат враќањето на Кевин Спејси на сцената

365 - 18.05.2024

Шерон Стоун, Стивен Фрај и Лијам Нисон побараа на Кевин Спејси да му се дозволи да се врати на актерството, пишува BBC. Познатиот актер немаше ниедна голема улога на филмското платно, телевизискиот екран или во театарот откако беше обвинет за ...

Ѕвездите го поддржуваат враќањето на Кевин Спејси на сцената

Пулс24 - 18.05.2024

Шерон Стоун, Стивен Фрај и Лијам Нисон побараа на Кевин Спејси да му се дозволи да се врати на актерството, пишува BBC. Познатиот актер немаше ниедна голема улога на филмското платно, телевизискиот екран или во театарот откако беше обвинет за ...