TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ја силувале и дрогирале 48 часа: Тажна исповед на познатата акатерка

Фактор - 27.09.2023

Актерката Даниела Вестбрук не престанува да ја шокира јавноста, како со својот изглед по бројните операции и консумирање недозволени супстанци, така и со признанија од приватниот живот. Таа во својата книга зборувала за тоа како наводно конзумирала ...

Актерка откри шокантни детали во својата автобиографија: „Бев силувана 48 часа поради долг“

4NEWS - 25.09.2023

Таа со години била зависна од психоактивни супстанци, а според сопствените проценки потрошила околу 250.000 фунти на дрога. Британската актерка Даниел Вестбрук со години привлекува внимание со своите скандали, а често се коментира нејзиниот изглед ...