TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ го покажа семејниот возен парк: Неколку милиони евра на едно место

Еспресо - 08.12.2023

Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони Бијелиќ долги години живеат во замок во Виена, а нивното богатство не се огледа само во овој имот, туку тие вложиле пари во бизниси, куќи и автомобили… Нивниот син Марко се пофали со возниот парк што го ...

Секој на своја страна: Драгана Мирковиќ сама тргна на најважното патување, го остави сопругот (фото)

Убавина и Здравје - 08.12.2023

Драгана Мирковиќ во Белград поради подготовки за концерти Драгана Мирковиќ е во Белград поради подготовките за концертите во Арена, па по некое непишано правило и овој пат е без сопругот Тони Бијелиќ , кој исто така е презафатен со бизнисот во Виена.