TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поранешната на Роналдo оди на операција за враќање на невиноста: Сака да се омажи како девица во црква

Женски магазин - 30.09.2022

Легендарниот бразилски напаѓач со неа има син кој го доби за време на аферата во 2004-та година Од Бразил имаме многу интересни вести: Поранешната девојка на Роналдо, Мишел Умезу решила да направи хименопластика за да си ја врати невиноста и потоа ...

Се јави жената со која Роналдо има 17-годишен син: „Повторно сум невина, го чекам вистинскиот тип!“

Sport M - 30.09.2022

Микеле Умезу (40) е поранешната љубов на легендарниот бразилски фудбалер Роналдо (46). Бодибилдерот имаше кратка врска со Роналдо во 2004 година, а тоа им беше доволно за заедно да добијат син кој сега има 17 години и се вика Александар.

Бившата на Роналдо оди на операција за повторно да биде – невина! (Фото)

СуперСпорт - 30.09.2022

Од Бразил доаѓа интересна информација за поранешната девојка на Роналдо, Мишел Умезу која решила да оди на операција за да ја врати невиноста и потоа да може да се венча во црква како девица.