TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поради неа се откажа од тронот, а сега се разведуваат поради нејзиниот жесток секс во базен ФОТО+ВИДЕО

+инфо - 19.07.2019

Поранешниот малезиски крал Мухамед Петти од Келантан, кој се откажа од својот престол, се развел од поранешната Мис на Москва Оксана Војеводина. Според странските медиуми, разводот бил инициран токму од султанот, кој ја напуштил малезиската ...

Руската убавица по сексот во базен, поради кој кралот на Малезија бара развод од неа, објавила ново видео

Точка - 18.07.2019

Светските медиуми ја пренесоа веста дека поранешниот крал на Малезија и руската убавица се разведуваат и тоа поради снимка на која таа има жежок секс во базен со многу помлад маж. Иако засега нема официјална потврда, младата Русинка неколку часа ...

Кога некои детели ќе ги премолчиш пред сопругот: Oва е видеото поради кое малезискиот поранешен крал ги подготвил ...

Бриф - 18.07.2019

Oткако светските медиуми ја објавија веста дека поранешниот малезиски крал Махмуд v и поранешната руска мисица се разведени, Оксана на својот профил објави видео во кое таа зборува за својата љубов кон кралот.

Се развеле поранешниот малезиски крал и руската убавица поради нејзиниот жесток секс во базен

Точка - 18.07.2019

Поранешниот крал на Малезија се развел од својата сопруга, руска мисица, само неколку недели по раѓањето на синот, пренеле денес светските медиуми. Оваа вест се појавила и покрај тоа што поранешната Мис Москва, Риана Оксана Воеводина неодамна на ...

(ВИДЕО+ФОТО) ПОРАДИ РУСКА МИС СУЛТАНОТ АБДИЦИРАЛ а веќе се развел: Биле во брак 6. месеци а причината за разделба е ...

Екран - 18.07.2019

Бившата Мис на Русија, Оксана Војеводина (26) кон крајот на ноември минатата година во Москва се омажила за 24. години постариот, бивш малезиски крал Мухамед V од Келантин (45). Иако го добиле и синот Тенгкуа Исмаил Леон, бракот не им издржал.

Се РАЗВЕДОА бившиот малезиски крал и руската убавица поради нејзиниот СЕКС ВО БАЗЕНОТ (ВИДЕО)

Слободен Печат - 17.07.2019

Султанот Мухамед се развел од Риана Оксана Воеводина само неколку недели по раѓањето на нивниот син. Бившиот крал на Малезија се развел од својата сопруга, руската мисица, само неколку недели по раѓањето на нивниот син, пренесуваат светските медиуми.

Руската мисица кралот ја протера поради секс снимка, а сега таа објави видео во кое му објавува љубов (ВИДЕО)

Press24 - 18.07.2019

Во светот се рашири веста за поранешниот крал на Малезија, Мухамед Келантан и руската убавица Оксана Војдеводина, некогашна мисица. 50- годишниот крал и 26- годишна мисица, во брак биле цели шест месеци.