TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прв пат во јавност: Бијонсе и Џеј Зи прошетаа со близнаците

Хитпортал - 06.10.2017

Бијонсе и Џеј З за прв пат беа забележани соблизнаците Руми и Сир. На славната двојка друштво им правеше и ќерката Блу Ајви. Среќното семејство беше фотографирано откако слета во Њујорк. Бебињата беа во транспортери, но досега ги немавме видено во ...

Бијонсе и Џеј Зи за првпат во јавност со Блу Ајви и близнаците (фото)

Црнобело - 06.10.2017

Бијонсе и Џеј Зи за првпат се забележани во јавност со трите деца – Блу Ајви и близнаците Руми и Сер Картер. Тие излегоа со 4-месечните близнаци и нивната 5-годишна сестричка во средата на прошетка низ Њујорк.