TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Драма во Русија: Дознал дека најдобриот другар ја силувал ќерка му, па го натерал сам да се закопа

Слободен Печат - 23.09.2021

Убиството на Олег Свидиров од Русија доби една нова димензија, откако од страна на полицијата беа откриени ужасните мотиви и позадината на целиот настан. Вјачеслав, го убил својот најдобар пријател Олег, откако дознал дека тој ја силувал неговата ...

Другар му ја силувал ќерката, дознал на најлош можен начин: Вака му се одмаздил!

Мастило - 23.09.2021

Случајот доби комплетно нова димензија откако полицијата ги откри деталите Мистериозно злосторство одекна во медиумите, откако се обелоденија причините за несреќата. Убиството на Олег Свидиров од Русија ја крена јавноста на нозе, откако беше ...

ДОЗНАЛ ДЕКА НАЈДОБРИОТ ДРУГАР МУ ЈА СИЛУВАЛ ЌЕРКАТА Го натерал да си го ископа гробот и сурово му се одмаздил

+инфо - 23.09.2021

За време на истрагата во шумата бил пронајден гроб каде што Олег беше погребан со нож прободен во срцето. Полицијата потоа го уапси Вјачеслав и тој моментално е во домашен притвор, обвинет за извршување на тешко убиство.

Пријателот, кој му ја силувал ќеркичката, го натерал сам да си ископа гроб, му зарил нож во срце и го закопал – Гневен ...

ММС - 22.09.2021

Руската полиција објави нови детали во врска со убиството на Олег Свидиров од Русија кој го уби Вјекослав, неговиот најдобар пријател, бидејќи откри дека сексуално ја малтретирал неговата малолетна ќерка.