TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СНИМКА НА ДАРА БУБАМАРА ОД НОЌЕН КЛУБ СТАНА ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ! Вака пејачката изгледа во живо и без фотошоп ...

Во Центар - 28.03.2023

Дара Бубамара е фотографирана во ноќен клуб во необична облека која предизвика големо внимание. Таа беше снимена во проѕирно боди, кое ги истакна нејзините силиконски гради и црвени лакирани панталони кои и беа навлечени до колковите.

Дара Бубамара повторно со шупелка в уста: Пред настап ја доби на подарок па, свиреше како што таа знае и умее (видео)

Вистина.мк - 28.03.2023

Дара Бубамара настапила во еден клуб во главниот град на Србија, каде направила луда и одлична забава. Додека таа зборуваше дали планира да започне моден бизнис, газдата на овој клуб во главниот град и подари флејта на што таа многу се израдувала.

Музички времеплов: Непрепознатлива - еве како изгледала и звучела Дара Бубамара на првиот настап

Хаштаг - 28.03.2023

Ова ќе ве насмеа до солзи... Дара Бубамара уште во основно училиште покажувала наклонетост кон пеењето и глумата. Со приклучувањето кон училишниот хор почнала да го развива својот талент за пеење.

Дара Бубамара непрепознатлива во живо и на Инстаграм: Видеото со црвени лакирани панталони и проѕирно боди го докажува ...

Женски магазин - 27.03.2023

Пејачката Дара Бубамара последните месеци е во центарот на медиумското внимание поради нејзиниот изглед и песната „Кока Рока“ Пејачката Дара Бубамара, која со децении е на сцената, судејќи по фотографиите на Инстаграм, никогаш не изгледала подобро.

Дара Бубамара навистина не знае каде ќе завршат нејзините снимки – нема да трепнете додека гледате дали ова е ...

Курир - 27.03.2023

Српската пејачка Дара Бубамара изминатиов викенд настапуваше во еден ноќен клуб каде го привлече целото внимание со својот аут фит. Таа се појави во црвени лаковани пантолани и проѕирна маичка која ги оцртуваше нејзините силикони, но и облини кои и ...

Музички времеплов: Непрепознатлива – еве како изгледала и звучела Дара Бубамара на првиот настап

Курир - 28.03.2023

Ова ќе ве насмеа до солзи… Дара Бубамара уште во основно училиште покажувала наклонетост кон пеењето и глумата. Со приклучувањето кон училишниот хор почнала да го развива својот талент за пеење.