TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шок во Нови Сад: Мајка хистерично го удира со шлаканици своето дете/ВИДЕО

Вечер Прес - 16.10.2021

Бура од реакции на социјалните мрежи предизвика видео објавено на Инстаграм страницата 192_rs. Изворот наведува дека снимката е направена во Нови Сад, а посетителите ја потврдуваат автентичноста на снимката во коментарите.

Морничаво видео: Среде улица му удираше шлаканици на дете кое седи во количка

Локално - 16.10.2021

На Инстаграм 192_rs се појави снимка на која се гледа како жена наводно во Нови Сад го удира своето дете кое седи во количка. Нервозната жена му удри на детето неколку шлаканици по лицето додека, се чини, таа се обидуваше да му ја облече јакната.