TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѕвездата на „Беверли Хилс“ по 15 години се разведува од сопругот, тој ја изневеруваше на секој чекор ФОТО

+инфо - 11.06.2021

Актерката Тори Спелинг (47), ќерка на легендарниот продуцент Арон Спелинг и творецот на популарната серија „Беверли Хилс, 90210“ во која го играше ликот на Дона, се разведува од сопругот, актерот Дин Мекдермот (54).

Таа е доказ дека не е сè во парите: Животот за најбогатата принцеза во Холивуд! (ФОТО)

Фактор - 11.06.2021

Актерката и ријалити sвезда Т ори Спелинг се бори со финансиски проблеми во пресрет на нејзиниот 45-ти роденден, ниту во нејзиниот брак не цветаат рози. Т аа веќе долго време нема актерска кариера, но сепак ја забавува јавноста со своето реално шоу ...

Се разведе од првата жена, а тој ја изневеруваше на секој чекор – Се му прости и му роди пет деца!

ММС - 11.06.2021

Американската актерка Тори Спелинг (48) се прослави со улогата на Дона Мартин во култната тинејџерска серија „Беверли Хилс, 90210“ од деведесеттите години, чиј продуцент беше нејзиниот татко Арон Спелинг. Тори тогаш имала само 17 години.

Ѕвездата на „Беверли Хилс“ по 15 години брак се разведува од човекот кој ја остави својата сопруга поради неа

Точка - 11.06.2021

Актерката Тори Спелинг, ќерката на легендарниот продуцент Арон Спелинг и креатор на популарната серија „Беверли Хилс“ во кој таа ја играше Дона, се разведува од сопругот – актерот Дин Мекдермот.

Го развела од првата жена, а тој ја изневерувал на секој чекор: Сè му простила и му родила пет деца!

Убавина и Здравје - 11.06.2021

Улогата на Дона во култната серија ја прослави американската актерка и татината богаташка Тори Спелинг повторно се соочува со озборувања дека се разведува од сопругот Дин , кој своевремено јавно призна дека ја има изневерено, а токму нивниот однос ...

Ѕвездата од „Беверли Хилс“ се разведува по 15 години брак

Курир - 11.06.2021

Актерката Тори Спелинг се разведува од сопругот, актерот Дин Мекдермонт. Веќе подолго време кружат гласини дека парот повторно е пред развод. Актерката долго не објавила фотографија со сопругот на социјалните мрежи, а сега е видена и без бурма на ...

Ѕвездата од „Беверли Хилс“ се разведува по 15 години брак од мажот кој ја остави сопругата поради неа

Вистина.мк - 11.06.2021

Актерката Тори Спелинг (47), ќерка на легендарниот продуцент Арон Спелинг и творец на популарната серија „Беверли Хилс“ во која го играше ликот на Дона, се разведува од сопругот, актерот Дин Мекдермот (54).

Му прости неверство и доживеа нервен слом: Ѕвездата од „Беверли Хилс“ се разведува после 15 години

ММС - 11.06.2021

Актерката Тори Спелинг (47), ќерка на легендарниот продуцент Арон Спелинг и творец на популарната серија „Беверли Хилс, 90210“ во која го играше ликот на Дона, се разведува од сопругот, актерот Дин МекДермот (54).