TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Месечен хороскоп за март 2024: Кој ќе доживее емотивен ролеркостер, а кој ќе доживее огромен деловен успех

Независен - 21.02.2024

Како што започнува пролетта, космичките енергии носат промени и трансформација на сите хороскопски знаци во март 2024 година. Исто како што сонцето ја буди природата од сон, астролошките предвидувања за овој месец содржат потенцијал за личен раст, ...

Четири хороскопски знаци за кои февруари ќе биде месецот за паметење

Lady - 21.02.2024

Февруари 2024 година ќе биде месец кој долго ќе се памети според некои хороскопски знаци. Астралните соѕвездија и планетарниот танц носат извонредни можности и пресврти за одредени знаци. Еве четворица среќници од зодијакот за кои овој месец ќе биде ...

Дневен хороскоп за ВТОРНИК, 20.02.2024: Ваги - партнерот ќе ве разочара

Црнобело - 20.02.2024

Девица - Со своето однесување дома создавате напната ситуација, но како да не ви е грижа за тоа. Кликнете на вашиот хороскопски ...

Месечен хороскоп за март 2024: Кој ќе доживее емотивен ролеркостер, а кој ќе доживее огромен деловен успех

Алсат-М - 21.02.2024

Како што започнува пролетта, космичките енергии носат промени и трансформација на сите хороскопски знаци во март 2024 година. Исто како што сонцето ја буди природата од сон, астролошките предвидувања за овој месец содржат потенцијал за личен раст, ...

Месечен хороскоп за март 2024: Кој ќе доживее емотивен ролеркостер, а кој ќе доживее огромен деловен успех

Zoom - 21.02.2024

Како што започнува пролетта, космичките енергии носат промени и трансформација на сите хороскопски знаци во март 2024 година. Исто како што сонцето ја буди природата од сон, астролошките предвидувања за овој месец содржат потенцијал за личен раст, ...